banner851

banner614

İŞTE GÖREVE GELEN İSİMLER

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün onayıyla İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün idari amirleri değişti. Emlak’ın başına daha önce de müdürlük görevinde bulunan Hamit Erdoğan, İmar’ın başına ise Mühendis Çağla Sancaklı atandı.

banner846
Gündem 06.07.2021, 10:31 06.07.2021, 17:22
5497
banner844

Düzce Belediyesi’nde bazı müdürlüklere yeni atama yapıldı. Daha önce İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevinde bulunan Hamit Erdoğan belediyenin yeni kurduğu müdürlüklerden biri olan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne getirildi.

Bir süredir Emlak ve İstimlak Müdürü olan Ahmet Söğütdelen’in müdürlük görevini bırakma talebinin üst yönetim tarafından uygun bulunması üzerine yerine Hamit Erdoğan’ın atandığı öğrenildi. Eski Müdür Söğütdelen yine aynı müdürlük bünyesinde çalışmaya devam edecek.

Sedat Demircan’ın müdürlük koltuğunda oturduğu Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ise Mühendis Çağla Sancaklı getirildi. Eski Müdür Demircan ise memur olarak Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nde işbaşı yapacak.

Yorumlar (9)
Bahçeşehirli 4 hafta önce
Sayın Başkan birde başkan yardımcılarını değiştirse çok iyi olur
Düzceli 4 hafta önce
Başarılı başkan
halk 4 hafta önce
ahhh ahmet bey ahhh sonunda bıraktın çok kafana
takıyordun bilsen o mevkiyi senden çok hakeden
olmadığını.
Musa 4 hafta önce
Keşke biz de canımız istediğinde belediye başkanlarını değiştirebilsek
METE 4 hafta önce
milletvekili yakını personelide alın...
vatandaş 4 hafta önce
istikrar ve iş üretimi beklediğiniz yerde "deneyelim" modu malesef çıkmaza sürükler. geç olsun ama koltuğun hakkını verecek isimler olsun... ama nedendir ki sanki tüm belediye personeli müdür koltuğunun sıcaklığını alacak sanki :)
Aslı 4 hafta önce
Şaka gibi ya….
HAS DÜZCELİ 4 hafta önce
BELEDİYE BAŞKANI FUTBOL TAKIMI YÖNETTİĞİNİ SANIYOR GALİBA , BU KADAR ÇOK MÜDÜR VE KADRO DEĞİŞİKLİĞİ DÜZEN OTURAMAMASINA NEDEN OLUR. AZ BİLE DİYORUM AMA BU BAŞKAN BELEDİYE YÖNETİM ANLAYIŞI CEHALET SEVİYESİNDE
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın