banner851

banner955

İŞTE KERMESTEN ELDE EDİLEN GELİR

Afrin’de görev yapan kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla Düzce’de bulunan siyasi parti, sivil toplum kuruluşları ve sendikalar tarafından destek gören kermese ilişkin konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 180 bin TL toplandığını açıkladı. Başkan Ay başkanlığında oluşturulan komisyon ile toplanan paranın Mehmetçik Vakfına teslim edileceği bildirildi.

Gündem 26.02.2018, 12:48 27.02.2018, 10:47
4234

Düzce Belediyesi öncülüğünde tüm sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, sendikalar ve resmi kurumlarda çalışan kadınların desteğiyle anıtpark Meydanı’nda düzenlenen kermesin ardından Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay bir basın açıklaması yaptı.

 “180 bin TL toplandı”
Kermese destek sağlayan kadınların katılımıyla düzenlenen toplantıda kermese katılımın oldukça yüksek olduğunu dile getiren Başkan Ay, şöyle konuştu:

“Buradaki bütün sivil toplum kuruluşlarımız, partilerimiz, sendikalarımız, müftülüğümüz, milli eğitim camiası gibi her kesimden arkadaşlarımız katıldı. Bugün de burada toplanan paraları bütün arkadaşlarımızın topladığı paraları bir araya getirdik. Kendi aramızda bir de 4 kişiden oluşan bir komisyon kurduk. Bu parayı değerlendirecek ve askerimize ulaştıracak. Biz herkse bu konudaki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şu ana kadar 180 bin TL toplandı. Biraz önce de belirttiğim gibi komisyonda bu parayı gerekli yerlere ulaştıracak.”

“Düzce dün birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterdi”
Afrin’de görev yapan Mehmetçikler yararına kermeste toplanan paraların listesini, “AK Parti Kadın Kolları, CHP Kadın Kolları, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Halk Eğitim Merkezi, Memur-Sen, Denizatı Derneği, Hat Sanatı, İHH, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Düzce Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Derneği, Semerkand ve Beşir Derneği, MÜSİAD, Ensar Vakfı” olarak açıklayan Başkan Ay konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizi teknik olarak destekleyen AFAD ve Kızılay, yağmur demeden teveccüh gösteren Düzceliler, burada birlik ve beraberliğin oluşması açısından herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle zamanlarda bu millet birlik ve beraberlik içerisinde oldukça bizi kimse yıkamaz, bölemez. Düzce dün bunu gösterdi. Emperyalist devletler Türkiye üzerinden oynadığı oyunlarla geçimini sağlıyor ama Türkiye bu oyunlara gelmeyecektir. Türk insanı bilgili, deneyimli ve akıllıdır. Bin yıllık bir devlet geleneğine sahibiz, dolayısıyla biz dünyada yönetilen değil, yöneten bir devlet konumundayız.”

İşte komisyondaki isimler
Düzce Belediye Başkanı Dursun ay başkanlığında oluşturulan komisyondaki isimler ise şöyle:

“Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Müftülüğü Şube Müdürü Yusuf Yıldız, Denizatı Derneği temsilcisi Nejla Erdoğan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği temsilcisi Canan Çağatay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş”

Başkan Ay’ın konuşmasının ardından eşi Nursel Ay ise, kermese destek veren tüm kadınlara teker teker teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (11)
Düzce 5 yıl önce
Her şeye bir bahane uyduruyorsunuz yorum yazanlar
Hy 5 yıl önce
Allah razi olsun katilan destek veren herkesten bu dusmana goz dagi dosta gurur onurdur biz canakkale ruhunu unutmayiz Türk milleti olarak
harbi 5 yıl önce
Düzcemize yapılan hizmetlerle birlik olalım yapalım...Vatan mevzubahis oldumu herkes tek yürek zaten...
Bu kadar mı ve sonuç a 5 yıl önce
Hep sızlanin emi o havada insanlar ellerinden geleni yapmış. Edepsizlik yapmak yerine siz ne yaptınız onu söyleyin. Oradaki insanlar bütün gece titremek ten uyuyamadi. Ya siz, iyimisiniz sıcak evinizde
İyi anla, saptırma 5 yıl önce
Orada iyi niyetle emek verenlere aleyhte bir söz varmı?Onlara sadece saygı duyulur.
çocuk ve yaşlıları rahatsız eden konvoyun kornacıları edepli bul, eleştirene edep ha, kendine bak.
korna 5 yıl önce
kornalar birilerine batmış...
Kornacıya 5 yıl önce
Düzcenin bütün kornalarını al istediğin kadar dinle sana karışan yok. Ama benim gibi rahatsız olan kişileri ne hakla suçluyorsun? Senin zevkin sana...
Çokmuş 5 yıl önce
Araç konvoyu yaparak yakıt harcayacağınıza yakıt paralarını kermese bağış yapsaydınız daha güzel olurdu
Sonuç 5 yıl önce
Dün halkı korna sesleriyle rahatsız edenlerden, yolların düzenini bozanlardan 200 TL. alınsa zaten bu paradan fazlası olurdu. Reklam çok, sonuç?
Bu kadar mı? 5 yıl önce
Başkana alınan aracın banka kredi borcuyla 972 Bin Lira olduğunu düşünürsek, bir haftadır yapılan reklam, destek, hele ki dünkü kornacılar dan sonra 180 Binlirayı siz değerlendirin.
dzcli 5 yıl önce
öyle alakasız yorumlar yapıyosunuz ya, gülüyorum sadece :)))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu