banner851

banner955

İŞTE ŞEHRÜL EMİN BÖYLE OLUNUYOR

Yaklaşan 11 Ayın sultanı Ramazan öncesi, dar gelirli vatandaşlara Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan müjdeli haber geldi. Sayan kendisine ait sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımda, Ramazan ayı içerisinde Ağrı’daki dar gelirli vatandaşların “Alacak durumda değilim, diyen her aileye günde 2 kilo et bizden” diyerek, kendileri ile irtibata geçmelerini istedi. Savcı Sayan’ın bu paylaşımı, diğer belediye başkanlarına örnek niteliğindeydi.

Gündem 28.03.2022, 10:15 29.03.2022, 14:55
1637

Yaptığı örnek davranışlarla dikkatleri üzerine çeken Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, yine gönüllere dokundu. Yardımlaşma ve paylaşma ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan Öncesi yine dar gelirli vatandaşların yanında olan Savcı Sayan’dan, Türkiye’de ki diğer Belediye Başkanlarına örnek olacak bir adım geldi.

Ağrı’daki et almaya gücü olmayan dar gelirli vatandaşlara Ağrı Belediyesi tarafından Ramazan ayı içerisinde 2 kilo et dağıtılacağını kendisine ait sosyal medya platformlarından duyuran Sayan, yardıma muhtaç ailelerin kendileri ile irtibata geçmelerini istedi.

Sayan, sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımda, “Ramazan'da evime et alamıyorum, alacak durumda değilim diyen her aileye günde 2 kilo et bizden. Yeter ki haberimiz olsun. Daha önce de durumu iyi olmayan öğrencilerimizin YKS sınav başvuru ücretini biz yatırmıştık… AK Parti belediyeciliği hizmet belediyeciliğidir” ifadelerini kullandı.

Sayan’ın bu paylaşımı, “İşte şehrül emin böyle olunuyor” dedirtti.

banner844
Yorumlar (18)
Meraklı 9 ay önce
Hangi eve günde 2 kilo et giriyor bu ülkede?
dsxd 9 ay önce
baykal siyaseti bırakırken hüngür hüngür ağlayan sen değilmiydin,siyasi ahşak yasası gelmeli
dzc581 9 ay önce
bildiğin yalaka rüzgar gülü
Şampiyon 9 ay önce
Ey gidi ey be …. Çarktan daha hızlı dönen adam ….
Halk 9 ay önce
Ağrı'nın yarısı istese 50 ton eder. Boş işler.
Vatandaş 9 ay önce
İstesek bize de gönderir mi?
nsm 9 ay önce
ve bunlar bize bir elin verdigini öteki el bilmemeli diye ders veriyorlar. ama ayni insanlar sosyal medyada acikliyorlar yardimlarini
nsm 9 ay önce
yardim böyle mi yapilir? sosyal medya üzerinden sefaleti itiraf edip halki fakirlikle asagilamaktir bu. otu, kendin ye o etleri. fakirde gurur da var unutma.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız