banner615

banner614

banner701

İŞTE VATANDAŞLARIN DÜŞÜNCESİ

banner619

Düzce şehir merkezinin ortasından geçen ve uzun yıllardır değerlendirilmeyi bekleyen Asar Deresi’nin, yapılacak proje ile kente yakışır bir çehreye bürünmesi hedefleniyor. Öncü Haber ekibi Asar Deresi’nin nasıl olması gerektiğini Düzceli vatandaşlara sordu. İşte Düzcelilerin düşünceleri…

Gündem 20.02.2020, 16:27 20.02.2020, 17:38
2530

Asar Deresi’nin yapılacak düzenleme ve eklenecek sosyal donatılarla parmakla gösterilecek bir hal almasını hedefleniyor. Düzce şehir merkezinin ortasından geçen ve uzun yıllardır değerlendirilmeyi bekleyen dere için çalışmalar sürerken, Öncü Haber ekibi vatandaşların nabzını tuttu. İşte Düzceli vatandaşların  Asar Deresi’nin nasıl olması gerektiğini hakkında düşünceleri…

"Turistik bir yer yapılması güzel olur"

“Burası düzenlenirse yaz aylarında çok güzel olur. Turistik bir yer yapılması güzel olur. Şuan derenin durumu berbat. Hele sular çekildiğinde çok kötü oluyor. Güzel bir düzenleme yapıldığında burası canlanır. İnsanlar aileleri ile buraya gelerek vakit geçirebilir. Ben buranın yapılmasını Düzce’ye fayda getireceğini düşünüyorum.”

"Temizlenmesi gerekiyor"

“Şuan çok kötü bir durumda değil ama içinin güzelce temizlenmesi gerekiyor. Önceden buralar bir şeyler açmışlardı. İnşallah yine öyle olmaz. Turistik bir yer olmasını isterim ama alkol olan mekanların olmasını istemem. Kafe tarzı oturmak için mekanlar olması güzel olur.”

"İnşallah güzel projeler yapılır buraya"

“Buranın daha güzel daha temiz bir yer olmasını isterim. Şuan ki halinden pek memnun değilim. İnşallah güzel projeler yapılır buraya. İnsanların gezebildiği aileleri ile oturabildiği bir mekan olursa güzel olur diye düşünüyorum.”

"Bence Düzce’nin tamamen değişmesi gerekiyor"

“Eskişehir’de bulunan porsuk çayı gibi olmasını isterim. Bence Düzce’nin tamamen değişmesi gerekiyor. Aklınıza gelebilecek her şeyi değiştirmemiz lazım. Burada daha önce balıkçı teknesi vardı. Yine o tarz şeyler olursa güzel olur.”

"Turistik bir yer güzel olur"

“Burayı düzenleyerek gençlerin gezebileceği bir yer haline getirmek lazım. Turistik bir yer güzel olur. Çay bahçeleri piknik alanları güzel olur. Zaten Düzce’de fazla etkinlik yapacağımız yerlerde yok. Düzce küçük bir yer. Şehir merkezinde olan böyle bir yerin daha güzel olması gerekir. Buranın güzelleşmesi Düzce’ye katkı sağlar diye düşünüyorum”

"Ben olsam buranın üzerini kapatarım"

“Ben olsam buranın üzerini kapatarak Pazar yeri yaparım. Üzerinde bulunduğumuz köprü gibi diğer yerlerinde üzerini kapatarak iş yeri veya başka bir şey yapılabilir. Bu Düzce’nin ekonomisine katkı sağlar. Mesele kokoreççileri buraya getiririm. Burası daha bir canlı olur. Böylelikle belediyenin ekstra bir geliri olur. Ben çok gördüm başka şehirlerde.

Yorumlar (15)
caveman 9 ay önce
Sen kendini git mağaraya kapat!
Sema 9 ay önce
Yorumlara bakılırsa Düzce'nin gelişmesini istemeyen çok kişi var. Önemli olan başlamak gerisi zaten gelir. Düzce güzel şehir kıymetini bilin. Daha fazla yatırım ve iş imkânı gerekiyor güzel Düzce'ye.
Ahmet yarar 9 ay önce
Duzcede otopark sorunu yüzünden aracımi sattim.parkettigimiz yer ile merkeze gelemiyoz üstünü kapatıp otopark yapsinlar
Kemal kaya 9 ay önce
Yonetıcılerın bu kafasıyla hıc bırsey olmaz bildikleri tek sey insaAllah masAllah
CASTRO 9 ay önce
eskişehire ve kastamonu merkez kastamonu cide ye gidip görsünler şu DÜZCEYE ARTIK ADAM AKILLI BİR ÇALIŞMA YAPILSIN YILLARDAN BERI BOLU BİZDEN 20 SENE ÖNDE HENDEK BİZİ GEÇTİ SAKARYA BİZDEN 20 SENE ÖNDE BİZ HEP OLDUGUMUZ YERDEN GERİYE GİDİYORUZ
akkoyun 9 ay önce
Eskişehire git.Biraz bak.kopya çek.CHP li Adam 15 yılda neler yapmış.Koyunlar nasıl olsa cepte diye hiçbirşey yapılmayan uluslararsı yolu 29 ekime yetiştirecem diye şehrin içinden geçiren başkanlar yönetiyor bu koyunları
Mehmet 9 ay önce
Kastamonu’ya gidip merkezini bir gezsinler.
Can 9 ay önce
Asar deresine EDS kurulsun.
Bakanlardan ceza kesilsin. Kimse bakmaz ise sorun çıkmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık