banner851

banner955

İstifadan sonra Tuncay Şahin gündemde

TSO Başkanı Metin Büyük'ün OSB yönetiminden istifa etmesinin ardından Ticaret ve Sanayi Odası'ndan OSB yönetimine kimin seçileceği konuşulmaya başlandı.

Gündem 28.10.2008, 16:31
265
İstifadan sonra Tuncay Şahin gündemde

Sanayicilerle bir araya gelinerek OSB konusunun görüşüldüğü toplantı da yaşanan ve TSO Başkanı Metin Büyük'ün Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu'ndan istifa etmesini açıklamasının ardından şimdi de TSO'dan OSB yönetimine kimin katılacağı merak edilmeye başlandı. Büyük'ün istifası ile birlikte TSO adına OSB yönetiminde bir isim bulunmazken TSO yönetiminin bir toplantı yaparak yeni bir ismi yönetime katması düşünülüyor.

Büyük'ten önce OSB yönetiminde bulunan TSO Meclis Üyesi Tuncay Şahin isminin ön plana çıktığı Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılacak toplantı sonucunda alternatif isimler arasından birinin yönetime seçilmesi bekleniyor. Şahin'le birlikte anılan isimlerden biri de Selahattin Esen oldu. Bu isimlerden birinin seçilmesinin ardından OSB Yönetiminde TSO adına nasıl bir değişme olacağı bilinmezken seçilecek ismin ise yönetimde hangi konuları ele alacağı ya da OSB hakkında nasıl bir tavır içinde bulunacağı yapılacak toplantının ardından belli olacak.  Şahin'le birlikte anılan isimlerden biri de Selahattin Esen oldu.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu