banner851

banner614

İSTİFANIN ARDINDAN FLAŞ GELİŞME!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in istifasının ardından flaş bir gelişme yaşandı. Düzce Belediye Meclisi 1.Başkanvekili Salih Keskinli, belediye meclis üyelerini mesaj yoluyla Kalıcı Konutlar Bölgesindeki Erguvan Sosyal Tesisleri’nde toplantıya çağırdı.

banner846
Gündem 02.10.2017, 19:32 04.10.2017, 11:37
12882
banner844

Başkan Mehmet Keleş’in istifasının ardından Düzce Belediyesi’ndeki olağanüstü hareketlilik akşam saatlerinde de devam etti. Keleş’in başkanlık makamından ayrılmasının ardından zor bir sürece giren Düzce Belediyesi’nde sancılı dönemin en az hasarla atlatılması için toplantılar yapılıyor. Bu toplantılardan biri bu akşam Kalıcı Konutlar Bölgesindeki Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi.

Düzce Belediye Meclisi 1.Başkanvekili Salih Keskinli tarafından mesaj yoluyla toplantıya davet edilen AK Partili meclis üyeleri, tesislerdeki misafir odasında bir araya geldi. Basına haber verilmeyen toplantıda sadece AK Partili Belediye Meclis üyeleri ve belediye Başkan Yardımcısı Kadir Badur yer aldı. Yalnızca Öncü Haber’in takip ettiği toplantıda, meclis üyeleri görüntü alınmasına izin vermedi. Kapalı kapılar ardından görüşen meclis üyelerinin yemek eşliğinde gerçekleştirdiği toplantının detaylarına ilişkin AK Partili Belediye Meclis Üyesi Avukat Elif Sezer Cebar röportaj teklifini kabul etmeyerek sözlü olarak bilgi verdi. Başkan Keleş’in istifasından dolayı üzüntü duyduklarını belirten Cebar, bundan sonraki süreç için gerçekleştirdikleri gayresmi bir toplantı ile fikir alışverişinde bulunmak istediklerini söyledi.

Meclis üyelerinin bir hayli keyifsiz oldukları gözlerden kaçmadı. Toplantıya katılanlar uzun süre odadan çıkmazken tesislerden ilk ayrılan isimler adı başkanlık için geçen Belediye Meclisi 2.Başkanvekili Gönül Asuk ile Belediye Meclis Üyesi Elif Sezer Cebar oldu.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (66)
Düzceli 4 yıl önce
Biz Cumhurbaşkanı başkanına oy verdik bunlara değil ama hepsi yanlış yaptı Düzce il başkanına dahil herkes kendi yakınlarını işe koydu herkes bütün Düzce pişman Düzceli halkın günahını vebalini kimse üstlenmiyor herkes çıkarına bakıyor
Şenol 4 yıl önce
Salih keskinli. kadir badur. keleşin sır küpleri.
Gerçekçi 4 yıl önce
Millet vekili adayı yapacaklar sanırım:)
Gerçekçi 4 yıl önce
Millet vekili adayı yapacaklar sanırım:)
batuhan 4 yıl önce
Düzce belediyesinde on kişilik MHP meclis üyelerinin hepsinden başkan olur.AKP meclis üyelerinin hepsinin belediye ve keleş ile bağı vardır.
esnaf 4 yıl önce
çocuk akıllı insanlar göreve gelirse olacağı budur
esnaf 4 yıl önce
1. başkan vekili salih keskin olan belediyede belediye başkanı bu görevde çok bile kaldı.
ziya 4 yıl önce
bunlar çocuk akıllı adamlar
duzce merkez 4 yıl önce
klavye şeytanliği yapmayin burda duzce cikarci halktan ibaret herkez kendi menfaati icin ugrasiyo mehmet keleşin siz neden gitmesini istedeginizi soyleyin ben soyliyim size yaramiyo..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın