banner851

banner614

İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAK

banner619

Düzce Belediyesi, eski sanayi çarşısının taşınması ile ilgili mülk sahipleriyle bir araya gelecek. 7 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan toplantıda, taşınmadan sonra boşalacak alanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için görüş alışverişinde bulunulacak.

banner846
Gündem 01.03.2020, 14:03
3358
İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAK
banner844

Düzce Belediyesi, eski sanayi çarşısında mülk sahibi olan esnaf ile bir araya gelecek. Eski sanayinin taşınması ile ilgili konuların konuşulacağı toplantı 7 Mart Cumartesi günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, mülk sahibi esnaflar ile yapılacak toplantıda, sanayinin taşınmasından sonra boşalacak olan alanın en iyi değerlendirilmesi için görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada ayrıca hak sahibi esnaflar için modern bir sanayi sitesi yapılması için TOKİ ile mutabakat sağlanmış ve çalışmalarda çok önemli bir aşama kaydedildiği ifade edildi.

7 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak olan istişare toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Büyük Salonu’nda yapılacak.   

Yorumlar (4)
Sanayici enver 1 yıl önce
Ne gözünüze battı senelerden beri,,niye burayı kaldırma derdiniz,,zaten iş yerleri şehir merkezinde olur konutlar merkez dışında olur,,nasıl bir zihniyetiniz var anlamadım,,eğer görüntü olarak diyosan iyileştirme yapacaksın,,burdan sanayi kaldırmak düzce sanayisinin ipini çekmektir
DÜZCELİ 1 yıl önce
35 SENEDİR BİR İSTİŞARE YAPILAMAYAN YERİ BU SEFER SONUCLARLAR İNŞALLAL BİR İL GÖRÜNTÜSÜNE KAVUŞSUN ARTIK DÜZCE
Kalksin 1 yıl önce
Kaldırsınlar sanayiyi çarşıdan arabadan gecemiyoruz aşağıda sanayi sitesi var melende kıca site var bu n3dir 3 tane sanayi mi olur kaldırsınlar hepsini asagiya. Araba trafik egzoz bıktık oylama yapın bakalım ne cikacak kimse istemiyor şehirde
vatandaş 1 yıl önce
vatandaşın malına çökme operasyonu,,, oranın hayrına ne yaptınız.. şimdi değeri artınca yandaş müteahhitlerle üleşin.
19°
kapalı