banner851

banner614

İŞYERLERİ KURTULUYOR..

banner619

Kalıcı işyerleri artık kurtuluyor..1999 Düzce depremleri sonrası inşa edilen ancak atıl olmaktan bir türlü kurtarılamayan işyerleri, Düzce Valisi Ali Fidan'ın girişimiyle kalıcı mekanlar haline getiriliyor. Kalıcı işyerlerinin bir bölümü Semt Polikliniği, diğer bölümü de Üniversite öğrencileri için Yurt binası haline getirilecek.

banner846
Gündem 29.09.2015, 18:17
7163
İŞYERLERİ KURTULUYOR..
banner844
Düzce için kangren olan "Kalıcı İşyerleri" sorunu artık tarih oluyor.1999 Düzce depremleri sonrası  Kalıcı Konutlar Bölgesi'nde inşa edilen ancak bir türlü aslına uygun olarak kullanılamayan "Kalıcı İşyerleri" Vali Ali Fidan'ın girişimleriyle atıl olmaktan kurtarılıyor.Düzce Valisi Ali Fidan, Kalıcı İşyerleri'ne ani bir ziyarette bulunarak işyerlerinin son durumunu yerinde inceledi.
Vali Fidan, işyerlerinin durumu ve konumu hakkında Özel İdare Genel Sekreteri Muharrem Tozan ve Genel Sekreter Yardımcısı Necmettin  Çalışkan'dan bilgiler aldı.Vali Fidan'ın kalıcı işyerlerini ziyareti esnasında Düzce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Zülfü Kılıç, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Zengin'de hazır bulundu.


Vali Ali Fidan, Kalıcı İşyerlerini ziyaretinin ardından mikrofonlarımıza genel bir değerlendirmede bulundu.Kalıcı işyerlerini atıl olmaktan kurtarmak istediklerini kaydeden Vali Fidan, ilk etapta kalıcı  işyerlerinin bir bölümünü yeni açılacak olan Devlet Hastanesiyle birlikte Kalıcı Konutlara hizmet edecek "Semt Polikliniği" haline getireceklerini belirterek alt yapı çalışmalarında sona gelindiği "müjde"sini verdi. Vali Fidan: "Buraların bir bölümü "semt polikliniği" haline getirilecek. Diğer bölümü de Düzce Üniversitesi öğrencileri için Yurt haline dönüştürülecek"  dedi:

Vali Fidan'ın girişimi ve teşvikiyle uzun zamandır Düzce kamuoyunu meşgul eden Kalıcı işyerleri sorunu böylece tarihe karışmış olacak...Semt Polikliniği'nin yeni Düzce Devlet Hastanesi'nin faaliyete geçmesiyle birlikte faaliyete geçmesi planlanıyor...

Haber;E.TAYHAN
Yorumlar (32)
kuaför melike 6 yıl önce
Sayin valim biz 114 is hani esnafı olarak yıllardır bekliyoruz bizlere çare olursanız seviniriz bizler yorulduk
Kalıcılı 6 yıl önce
Yıllardır bir avuc esnaf oralarda yıllarca ekmek parası için o kötü kişilere karşı yaşam savaşı verdi taktır ediyoruz
Cavit 6 yıl önce
Sayın öz sayın valim sayın tozan haydi cok acele hızlı calışma yapın buralar kurtulsun
Seda 6 yıl önce
Tamda okulların yanında oralar yani tinerci uyuşturucu yani kötü insanlar için uygun yerler cocuklarımız oradaki okullarda korkuyoruz haydi büyüklerimiz kurtarın buraları
enes 6 yıl önce
önce icraat vali efendi
hakan 6 yıl önce
düzce nihayet özlediği valiye kavuştu.
umarım özlenen bürokratlar ve siyasiler de yerlerini alırlar ve valiye destek olurlar..
yoksa elden kaçırırız..
VİLDAN 6 yıl önce
Sn. Valim inşallah Düzce'' den diğer valiler gibi erken ayrılmaz da yatırımlar, projeler sonuca ulaşır. Halkla hep bir arada görüyoruz. Allah razı olsun.
koray 6 yıl önce
vallahi sayın valim o iş yerleri açıldığı günden beri esnafım çok validen bu sözleri duyduk umarım sizinki son söz olur isterdim 2 katlara çıkıp iş yerlerin halini görmenizi 1 katlar bizlerin gayretleriyle temiz tutmaya çalışıyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık