banner851

banner614

İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI

Koçayazı Mahallesi’nde bulunan üst geçit asansörünün aralanması sonucu içerisinde mahsur kalan 3’ü çocuk 6 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

banner619
Gündem 23.10.2016, 10:09 24.10.2016, 17:23
4395
İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI

Koçyazı Mahallesi dün akşam bir kurtarma operasyonuna sahne oldu. Engelli ve yaşlı vatandaşlar ile çocuklu ailelerin kullanması için yapılan üst geçit asansörünün arızlanması sonucu mahsur kalan 6 kişiyi kurtarma işi itfaiyeye düştü.

Edinilen bilgilere göre; Nusrettin Mahallesi’nden Koçyazı Mahallesi’ne geçmek için yaya üst geçidini kullanan 3’ü çocuk 6 kişi, geçidin Koçyazı Mahallesi tarafında bulunan asansörün bozulması sonucu mahsur kaldı. Ailenin itfaiyeyi arayarak asansörde mahsur kaldıklarını söylemesi üzerine verilen adrese giden itfaiye ekipleri hızla kurtarma çalışmasına başladı. İtfaiye erlerinin başarılı çalışması sonucu asansörde mahsur kalan 6 kişi kısa sürede kurtarıldı.

Yorumlar (1)
Mehmet yasar Ertop 5 yıl önce
Allah İtfaiye ekiplerinin yar ve yardimcisi olsun kendimde bi mugla İtfaiye daire Baskanligi yatagan İtfaiye grup amirliginde İtfaiye eri olarak boyle haberlerden gururlaniyorum.itfaiyeciligin onemi gun gectikce biraz daha anlanmaya baslandi.