banner851

banner955

İYİ PARTİLİ ÇAKAR BELEDİYE YÖNETİMİNİ UYARDI

Düzce Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı’nda, belediyenin kredi çekerek borçlanması maddesi ile ilgili söz alan İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Ender Çakar, alınan kredinin doğru yere harcanıp – harcanmadığının takipçisi olacaklarını söyledi.

Gündem 05.06.2020, 14:10 05.06.2020, 14:11
1794
İYİ PARTİLİ ÇAKAR BELEDİYE YÖNETİMİNİ UYARDI
banner1032

Düzce Belediye Meclisi Haziran 2020 toplantısını Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Düzce’deki yatırım ve projelerin gündeme alındığı toplantıda, Düzce Belediyesi kredi çekerek borçlanmak için belediye meclisinden yetki istedi. Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi’nin kredi ve borçlanma talebini oy çokluğu ile kabul etti.

Konu ile ilgili söz alan İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Ender Çakar, Düzce Belediyesi’nin mali durumunun göz önünde bulundurularak kredi ve borçlanma talebine destek verdiklerini söyledi.

Düzce Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda yaptığı temizlik ihalesinde zarara uğradığını öne süren Çakar, “Ayrıca belediyenin iştiraklerine yapılan atamalar ve ödenen maaşları gözlemlediğimizde alınan kredilerin doğru noktalarda kullanılmadığı yönünde ciddi kuşkularımız var. Bu nedenle bu işin takipçisi olacağız.” dedi.

Yorumlar (4)
Esnaf 2 yıl önce
Esnaftan kesilen paralar nereye gitti
Düzceli 2 yıl önce
Hani ne oldu Ankaradan zorlanmadan para alacak üç belediyeden biriydin.Memurun işçinin parasını vermemek kurtarmadı seni,müsrüfçülüğü,gösterişi bırakın işe aldıklarını çıkar diğer çıkardıkların gibi.
Aylin akseloğlu 2 yıl önce
Ender Çakar kendi ağzından çıkan sözlerin takipçisi olsun. Videosunu izledik, kendini temizlesin. Zihniyetlerinin ne olduğunu aleni gördük.
Serap Yıldız 2 yıl önce
Ender Çakar kimi uyarıyor. Bu zamana kadar yaptığı tek iş algı oluşturmaya çalışmak. Düzceli kendisine itibar mı ediyor da takip edecekmiş, yaptığı büyük gafı Düzceliler olarak unutmayacağız unutturmayacağız.
28
açık