banner851

banner614

İzmir'de hain Saldırı..

banner619

İzmir'in Konak ilçesinde Askeri ve polis servislerinin önünde park halindeki otomobilde meydana gelen patlamada 13 kişi yaralandı.

banner846
Gündem 21.08.2008, 10:52
210
İzmir'de hain Saldırı..
banner844

İzmir'in Konak ilçesi Eşrefpaşa semtinde, askeri ve polis servis araçlarının önünde, park halindeki otomobilde patlama meydana geldi. Patlamada üç asker, sekiz polis ve iki sivil yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Buca'dan Eşrefpaşa'ya çıkan Yeşillik Caddesi üzerinde yer alan Çinili Camisi'nin alt tarafında park halindeki bir otomobilde sabah 07.45 sıralarında patlama meydana geldi.Patlamanın meydana geldiği otomobilin hemen arka tarafında sivil plakalı askeri servis otobüsü ile çevik kuvvet polis ekiplerinin kullandığı servis aracının bulunduğu bildirildi.

Görgü tanıkları tarafından ''çok şiddetli'' olarak tarif edilen patlama sonucu, Biri Albay rütbesinde olmak üzere üç asker, sekiz polis ve iki sivil yaralandı. Patlamada yaralanan Albay Ahmet Kılıç'ın durumunun ağır olduğu bildirilirken, Yaralılar, Yeşilyurt Devlet ve Bozyaka Eğitim Araştırma hastanelerine kaldırıldı.Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)
18°
açık