banner851

banner614

KADIN MECLİSİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

banner619

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne bağlı Kadın ve Sağlık Komisyonu Kızılay Haftası sebebiyle Cedidiye Cami önünde kan bağışı etkinliği düzenledi. " Gel Kan Kardeşi Olalım" adlı kan bağışı etkinliğine Düzce halkı yoğun ilgi gösterdi.

banner846
Gündem 01.11.2019, 17:02 01.11.2019, 19:10
908
banner844

29 Ekim- 4 Kasım Kızılay Haftası kapsamında Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne bağlı Kadın ve Sağlık Komisyonu " Gel Kan Kardeşi Olalım" adlı kan bağışı etkinliği düzenledi. Düzce halkı etkinliğe yoğun ilgi gösterirken, kan vermek isteyen vatandaşlar uzun sıralar oluşturdu.

 

Etkinliğe katılan Kadın Meclisi Üyeleri kan verirken, Öncü Haber mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür şunları ifade etti: “Kızılay Haftası kapsamında bir takım etkinlikler yapılıyor. Bizde Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak Kadın ve Sağlık Komisyonumuz tarafından “Gel Kan Kardeşi Olalım” kampanyası çerçevesinde Düzceli halkımızı Düzce’de yaşayan halkımızı gönüllü olarak kan bağışı yapmaya davet eden bir etkinlik düzenledik. Gönüllü olarak kan bağışı yapan ve yapacak olan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel günde kanımız ile Kızılay’a destek vermemiz gerekiyor. Biz bugün Kızılay’ı yaşatalım ilerleyen günlerde bir sağlık sorunumuz olduğunda Kızılay’da bizi yaşatsın.”
 


Kadın ve Sağlık Komisyonu Başkanı Yasemin Şahin ise şöyle konuştu: “Kızılay Haftası etkinliği kapsamında Kadın ve Sağlık Komisyonu olarak “Gel Kan Kardeşi Olalım” adlı bir etkinlik başlattık. Geçmişte de yapılan böyle etkinliklere çok sayıda katılım olmuştu. Daha önceden de kanser tedavisi için taramalar yaptık. Bugünde Kızılay için kan bağışı kampanyası yaptık. Biz daha çok çalışmaya devam edeceğiz. “Kan Ver Hayat Kurtar” sloganı ile kan veren herkese teşekkür ediyoruz.”
 
 


Son olarak Kadın Meclisi Üyeleri, kan verme etkinliğinin 19:30’a kadar devam edeceğini ve tüm Düzce halkını gönüllü olarak kan bağışlamaya davet etti.
 
 

Yorumlar (2)
??? 2 yıl önce
Ah birde gönüllü olarak kızılay insanlara bagış yapsa
MELİH 2 yıl önce
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ POPİLİZM KAN ALMAYA GİDİNCE PARAYLA
açık