banner851

banner955

Kadın pazarcılar hallerinden memnun

Dünya Kadınlar Günü öncesinde İnönü Parkı yanındaki alanda kurulan kadın pazarının son gününde kadın esnaflar satışlardan memnun bir görüntü çizdi.

Gündem 08.03.2009, 16:53
216
Kadın pazarcılar hallerinden memnun

Düzceli kadınların daha önce de devamlı gündeme getirdiği ve Düzce'de kadınlara özel bir pazar kurulmasını istedikleri kadın pazarı İnönü Parkı yanında iki günlükte olsa kurulmayı başarmıştı. Pazarın bugün son günü geride kalırken pazarda yaptıkları ürünleri satan kadın pazarcılar, satışlardan memnun.

Yerel seçim süreciyle birlikte adaylara da pazar açmak için alan isteklerini ileten kadınlar, bu sorunun çözülmesi gerektiğini kurdukları pazar yerinde bir kez daha göstermiş oldu. İki gün içinde yaptıkları yiyecek ve giyecekleri sergileyen Düzceli kadınlar, iki günün sonunda da pazaryerinden memnun ayrıldı.

Pazar alanları olmasını isteyen kadınların bu isteklerine cevap gelene kadar seslerine duyurmaya devam edecekleri de bilinirken yerel seçimler öncesinde adaylarında pazaryeri kurulması noktasında söz verdikleri gözlenirken seçimlerden sonra kadın pazarı kurulup kurulmayacağı ise bilinmiyor.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu