banner851

banner955

KADINLARDAN YOL KAPATMA EYLEMİ

Burhaniye Mahallesi Tekin Tayhan Sokak sakinleri yolu trafiğe kapattı. Trafik ve park halindeki araçlar nedeniyle çocuklarına oyun oynayacakları alan kalmadığı için tepkilerini dile getiren vatandaşlar Düzce Belediyesinden destek istedi.

Gündem 12.05.2017, 18:51 12.05.2017, 19:18
9851

Burhaniye Mahallesinde üç ayrı sokağı kesiştiği noktada bulunan Tekin Tayhan Sokak sakinleri isyanda… Sokaktaki binaların birbirine yakınlığı nedeniyle yolların dar olması ve trafik akışının yoğunluğundan dert yanan sokak sakinleri çocuklarının güvenliğinden endişe duyuyor.Seslerini duyurmak amacıyla çocuklarıyla birlikte sokağı bank ve zincirle trafiğe kapatan kadınlar, sokağın kendi özel mülki olduklarını savundu. Düzce Belediyesinin sokağın kendine ait olduğunu savunması halinde hizmet istediklerini dile getiren sokak sakinleri hiçbir hizmet alamadıklarını iddia etti.Sokakta hizmet ve çocukları için oyun parkı talep eden kadınlar, istediklerinin karşılanması için söz alıncaya kadar araç geçişlerine izin vermeyeceklerini ifade etti.Kendilerini verilen sözlerin tutulmasını isteyen vatandaşlar, imza toplayarak ilgili mercilere ilettikleri başvurulardan sonuç alamadıklarını aktardı.

Yorumlar (25)
Burhaniyenin reisi cumhur 4 yıl önce
Hala düzeltilmedi öylesine bir asfalt yapıldı +1 yol eklendi oyları verirken dikkat
Dilek apt sakini 6 yıl önce
Davamiz daha bitmedi benim cocuklugumun gectgi yerleri belediyeye vermeye niyetim yok soke söke alicaz cayda kahvede icicez orda hadi bkalim
(CC) 6 yıl önce
TEPKİLERİNİ COK GÜZEL GÖSTERMİŞLER BİRİNİN YAVRUSUNA ARABA ÇARPIP ÖLSR YADA ÖMÜR BOYU ENGELLİ YAŞASA OLURMU. İLGİLİ MAKAMLARDAKİ İNSANLARIN KAPILARININ ÖNÜNDEN YOL GECİRİCEN ANLICAKLAR. COCUK BU DİREK KOŞAR EVDEN CIKARKEN
Düzceli 6 yıl önce
Belediyenin önünde eylem yapın bacılar.Keleş utanırda oyun parkı yapar veya araç park yasağı için kaldırım yapar yüksek şekilde.Gerçi alt yapı var yok bilmeyenden ne beklersin.
Eseveyk 6 yıl önce
Destekliyorum sizi değerli hanımlar. Bunu fırsata çevirip orda yufka açsanız sıcak sıcak ne güzel olur. Ramazanda geliyor.
Hesap sorun 6 yıl önce
ne zaman bunun gibi carpik yapilasmaya ruhsat verilen yerlerin sorumlulari belediye gorevlileri cezalandirilirsa bu sorunlar o zaman ortadan kalkar.
ayşe 6 yıl önce
seçime kadar oturun.
Vatandaş 6 yıl önce
Oyları alana kadar marsa bile hizmet götürcez diyolar ama nerdeee gündemi meşgul etcek hep bişeyler var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın