banner851

banner955

KAFETERYA VE RESTORANLARDA KORONA DENETİMİ YAPTI

Düzce Valisi Cevdet Atay, tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgınına karşı denetimlerini sürdürüyor. Vali Atay, dün akşam saatlerinde kafeterya ve restoranlara yönelik gerçekleştirdiği denetimde, işletme sahiplerini salgına karşı alınan tedbir ve kurallara uyulması konusunda uyardı.

Gündem 25.09.2020, 10:22 25.09.2020, 15:13
759
banner1032

Tüm dünyada küresel kriz haline gelen Yeni Tip Covid – 19 tehdidi devam ediyor. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere, devletin tüm kurumları salgına karşı büyük bir mücadele veriyor.

Salgın tehdidine karşı denetimlerini sıklaştıran Düzce Valisi Cevdet Atay, dün akşam saatlerinde kafeterya ve restoranlara yönelik denetim gerçekleştirdi. Salgına karşı alınan önlemler ile ilgili işletme sahiplerini uyaran Vali Atay, özellikle maske kullanımı, sosyal mesafe kuralı ve hijyen konusunda dikkatli olmalarını istedi.

Çalıştıkları kendi işyerlerinde Pandemi İşyeri Gözlemcisi olarak görev yapan personellerle görüşen Vali Atay, kurallara uymayan işyeri, çalışan ve müşterileri Valiliğe bildirilmesini istedi. Yapılan denetimlerde her hangi bir olumsuzluk yaşanmazken, Vali Atay’ın denetimlerine devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (1)
haberli denetim 2 yıl önce
önceden haber verilerek denetim yapılmaz.
22
açık