banner851

banner955

Kahraman'dan hayatı anlatan resim sergisi

Emniyet teşkilatının 164. yılı dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'ın resim sergisi de bugün İnönü Parkı'nda açıldı.

Gündem 10.04.2009, 19:06
292
Kahraman'dan hayatı anlatan resim sergisi
banner1032

Polis teşkilatı bugün 164. yılını kutlarken etkinlikler kapsamında İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'ın 3. resim sergisi açıldı ve kokteyl düzenlendi. Programa Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Yiğit, Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Toprak, Vali Bülent Kılınç, Belediye Başkanı İsmail Bayram, sivil toplum kuruluşları ile kamu kurumları yöneticileri ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri katıldı.

Programlar kapsamında ilk olarak İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman'ın meslek hayatı boyunca çektiği 116 resim 3. resim sergisi adı altında İnönü Parkı'nda Düzceliler'in beğenisine sunuldu. Profesyonel nitelikteki resimler dikkatlerden kaçmazken resimlerle ilgili düşüncelerini dile getiren Kahraman, “Çalıştığımız süre içerisinde çektiğimiz resimleri bugün Düzceliler'in beğenisine sunduk. Umarım beğenirler. Ben resim sanatını hobi olarak yapıyorum. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Benim yaptığım sadece amatör bir uğraştır. Bundan sonraki resim sergilerimi de umarım Düzceliler'le paylaşırım.” şeklinde konuştu.

Resim sergisi gezisinin ardından düzenlenen kokteyle geçildi.

banner844
Yorumlar (0)
20
açık