banner851

banner614

KAHVECİLER ESNAF ODASI BAŞKANI İSA GÜVEN’DEN YASAK AÇIKLAMASI

banner619

Ankara Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İsa Güven, kahvehanelerde okey, tavla, kağıt oyunları oynatılmaması yasağı ile ilgili açıklamada bulundu.

banner846
Gündem 03.07.2020, 14:30
2585
KAHVECİLER ESNAF ODASI BAŞKANI İSA GÜVEN’DEN YASAK AÇIKLAMASI
banner844

İsa Güven bu durumun sonunun nereye gittiğini belirterek, şu ifadelere yer verdi: “Değerli meslektaşlarım kahvelerimizde okey tavla kağıt oyunları oynatılması yasağı hala kaldırılmadı, bu işin sonu nereye gidiyor. Yetkililer bizim çektiğimiz çilenin farkında değiller mi? Bu virüs sadece kahvedeki oyunlardan mı bulaşıyor?”

Güven yaptığı açıklamada çifte standart uygulandığını ve kahveci esnafının ezildiğini vurgulayarak, AVM'ler de, mağazalarda kabinlerden, kıyafetlerden ya da lokantalarda masalardan, sandalyelerden, çatal bıçaklardan ya da spor salonlarında spor aletlerinden ya da internet kafelerde klavyelerden, mouselardan ya da Playstation cafeler de joysticklerden ya da halk otobüslerinde, Belediye otobüslerinde, dolmuşlarda üst üste giden vatandaşlarımızdan bulaşmıyor da sadece kahvehanelerden mi bulaşıyor. Böyle normalleşme olmaz burada çifte standart uygulanıyor, burada kahveci esnafı eziliyor buna bir son verilmesini arz ediyorum. ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Kitap 13 ay önce
Kitap okuma köşeleri açın, tiyatro vb. Tarzda etinlikler duzenleyin, illaki kumarla mi gelir elde etmeniz gerekiyor
Ali Riza 13 ay önce
Başkan hakli perişan durumdayız , bizde normale dönmek istiyoruz
Vatandaş 13 ay önce
Çok hakli belediyeler baktı otobüsler zarar ediyor yüzde 50 kısıtlamasını kaldırdı millet üst üste gidiyor belediye kalkınsın diye kahveciler oyun olmadığı zaman nerden para kazanacak
memursenli 13 ay önce
adam haklı
17°
kapalı