banner851

banner861

KALDIRIMLAR YAYALARIN!

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde yayalara ait olan kaldırımlara esnaf tarafından yerleştirilen duba, bayrak ve levhaları tek tek kaldırıyor.

banner846
Gündem 02.11.2019, 17:34 03.11.2019, 14:02
5502
banner844
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kalıcı Konutlar Bağlantı yolunda bulunan duba, yelken bayrak ve levhalar kaldırıldı.
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm uyarılara rağmen duba ve levha koyanlara yönelik operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda yola bırakılan duba, levha, üçgen levha, bayrak, flama ve yelken bayraklar toplandı. Araç ve yaya trafiğini engelleyici ve kısıtlayıcı işgallerin tamamı 5326 sayılı Kabahatler Kanununun hükümleri uyarınca Kalıcı Konutlar Yeni Bağlantı yolu üzerindeki tüm işgaller kaldırıldı.


Hastane Caddesi'nde denetim
Hastane Caddesi üzerindeki kaldırımı işgal eden duba, bayrak ve flamalar da kaldırıldı.


Hastane Caddesi üzerinde denetime çıkan Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaya kaldırımlarını işgal eden duba, bayrak, flama gibi malzemeleri tespit ederek, haksız işgal yapan esnaf ve işletmeleri uyardı. Söz konusu malzemeleri bulundukları yerden kaldıran ve kural dışı hareket eden esnaf ve işletmeleri uyaran zabıta ekipleri, yasak alanların tekrar işgal edilmesi durumunda ilgili kişilere cezai yaptırım uygulanacağını belirtti. Yaya yollarının vatandaşların ulaşımında büyük öneme sahip olduğunu ifade eden ekipler, çevre esnaflardan bu konuda duyarlı olmalarını istedi.
Öte yandan, kaldırımlarda trafik ve yaya güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu çalışmaların belirli aralıklarla gerçekleştirileceği bildirildi.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (26)
Düzceli 2 yıl önce
Kaldırımlar esnafın sergi salonu gibi, bunun için ne yapmayı düşünüyorlar. Yayalara geçecek yer bırakmıyorlar. İdareciler şehirde biraz yaya dolaşıp vatandaşın çektiği sıkıntıları görmeye çalışsalar.
Sozubuyuk 2 yıl önce
Bu denetimler devamli yapilsin goz biyamalik deyil zabita neisle mesgul bunlari deneylesin gozunu seveyim KELEŞ in buise baya dur demisti
Ahmet Aydın 2 yıl önce
Uygulama iyi olmş.Caddelerdeki aydınıatmalar da gözden geçirilirse çok iyi olur.
Ahmet 81 2 yıl önce
KALDIRIMLAR YAYALARA KALSIN.... ESNAF MALINI DÜKKANINDA SERGİLESİN..
Ayhan 2 yıl önce
Güney Sokakta bulunan kaldırım ihkalitle de ilgilenir misiniz. Sokak ve kaldırım araba galerisi gibi. Evimize gitmek için resmen slalom yapıyoruz.
Osmangazi 2 yıl önce
Aynı uygulamayı pazaryeri içinde yapında görelim kaldırımlar araç park yerleri işgal altında
Düzceli 81 2 yıl önce
Zabıtanın yetkilileri hiç mi çıkıp gezmiyor spor sokak gazintep sokakta kalsdırım işgali ve bisiklet parkından yürüyemiyoruz onlar merkezde değilde hastane caddesine hitmişler madem gittiniz hastanenin önündekü kaldırımı işgal edem seyyarı
Selin goktepe 2 yıl önce
Işte istenilen aranilan hizmet..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı