banner851

banner614

KALTU: KISA SÜREDE CADDEYİ TESLİM ETMEK BOYNUMUZUN BORCU

banner619

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Düzce’nin kalbindeki bitmeyen çalışmaları sorguladı, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu’dan ‘İstanbul Caddesi’ açıklaması geldi. Beton dökülüp bırakılan ve 1 aydır bu vaziyette olan caddedeki gecikmeyi yasal prosedürlere bağlayan Kaltu, dün itibariyle çalışmaların tekrar başladığını belirterek, “24 saat esası ile çalışıp Düzce’mize ve esnafımıza en kısa sürede caddeyi teslim etmek boynumuzun borcu.” ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 15.06.2021, 14:26 16.06.2021, 16:24
4489
banner844

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın pazartesi-çarşamba ve cuma günleri saat 18:00’da izleyicisiyle buluşan Yorumlu-Yorum programı Düzce gündemine yön vermeye devam ediyor. Son programda İstanbul Caddesi’nde devam eden dönüşüm projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Ünsal, haftalardır bitmeyen çalışmalar yüzünden esnaf ve vatandaşların yaşadığı sıkıntılara parmak basmıştı. Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan her yeni yerel yöneticinin ilk iş olarak İstanbul Caddesi’ni değiştirmeye kalkmasını eleştiren Ünsal, daha fazla mağduriyet yaşanmaması için Düzce’nin kalbindeki çalışmaların kısa sürede tamamlanması gerektiğini vurgulamıştı.

Fen İşleri Müdürü Kaltu’dan gecikme açıklaması

Ünsal’ın bu yerinde tespitlerinin ardından Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu’dan açıklama geldi. Yayının ardından Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a mesaj gönderen Kaltu, şu bilgilendirmelerde bulundu:

“İstanbul Caddesi ile ilgili videonuzu seyrettim. Öncelikle şunu belirtmek isterim. Cumhurbaşkanımız 17 günlük kısıtlamayı televizyondan açıkladığı andan itibaren sayın bakanımızla görüşüp hemen bunu fırsata çevirelim en azından esnaflarımız kapalıyken söküm ve alt yapı işlerimizi halledelim diye karar aldık ve gecesinde İstanbul Caddesi’ne girdik. Takdir edersiniz ki 10 gün gibi kısa bir sürede 24 saat çalışarak hem söküm hem de bütün alt yapıları da değiştirerek buna Telekom, SEDAŞ, MOBESA ve kanal-su-yağmur hatları olmak üzere bütün alt yapımızı değiştirdik ve beton döküp esnafımız dükkanlarını açtığında bu sıkıntıları yaşamayacak ve ayağı çamura değmeyecek halde ihale sürecini beklemeye başladık. Bu iş sonuçta ihaleli bir iş ve takdir edersiniz bu işlerin yasal süreleri ve prosedürleri var. Şimdi o işlerde süreç içerisinde ilerliyor. Pazar günü taşlarımızı sahaya indirdik bugün (14 Haziran Pazartesi) de ‘Bismillah’ dedik ama hava şartları engel oldu. Bizim bütün hazırlıklarımız tamam ve gene 24 saat esası ile çalışıp Düzce’mize ve esnafımıza en kısa sürede caddeyi teslim etmek boynumuzun borcu.”

Yorumlar (19)
aybars 1 ay önce
torpilli müdür...öbür tarfda torpil yok
Mert 1 ay önce
Ne alt yapıymış kardeşim. Bitmedi bitmiyor bu Düzcenin alt yapı sorunu
sts 1 ay önce
NEDENİ OLSA OLSA ŞUDUR TAŞ YETİŞMEZ Kİ DÖŞEMEYE BU GEÇEN ZAMAN DA TAŞLAR ANCA KESİLMİŞTİR
Ali veli 1 ay önce
müdür otururken poz vermiş ....işlerin neden bitmediği belli ....
Kemal Deniz 1 ay önce
17 günlük tam kapanmada bölgenin sökümünü yapıp alt yapısını halletmesi.
İşin kalan kısmını da halledeceğim delili olduğu halde, hangi akla hizmet " Ne zaman bitecek niye bitmedi" demek hemde bunu bu işleri az çok bilen birinin sorgulaması gerçekten düşündürücü..
adige 1 ay önce
zaten konuda bu. uzaya koloni kurmuyorlar altı üstü kısacık bir cadde. he planlamadan iş yapmışlarsa zaten oda beceriksizlik. aşağıdan yukarıdan nerden bakarsan bak boş soz boş elbise boş beyin..
Düzceli 1 ay önce
Sadullah Bey, istanbul caddesinde bulunan bu yapının Dr. Faruk Özlünün projesidir. Bu proje zamanında tamamlansaydı öveceğiniz kişi o olurdu. Tamamlanmadığı için sağ soldaki yöneticilere sallamaya başlamışınız gene
2023 de güle güle 1 ay önce
caddeye tren ne zaman yapacaksınız, fakir fukara hep merak ediyor soruyorlarda!!!!
Adam Bakan Değil artık 1 ay önce
Üç gün bakanlık yapan ömür boyu etiketin ekmeğini yiyiyor. Adam belediye başkanı, bakan demenizin mantığı ne?
Alperen 1 ay önce
Koltuğu sağlama Almak işin..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın