banner851

banner955

KAMERA SİSTEMİ KURULACAK

Düzce Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ihale ile 10 yıllığına kiralanan mezbaha tesisinin kısa sürede bakımı yapılarak Kurban Bayramı öncesi hazır hale getirildiği bildirildi. Mezbahaya kurulacak kamera sistemi ile vatandaşların kesimlerinin ekranlar üzerinden takip edileceği açıklandı.

Gündem 28.06.2022, 15:59 28.06.2022, 16:56
2144
banner986

Düzce Belediyesi, ihale ile 10 yıllığına kiralanan mezbaha tesisinin Kurban Bayramı’nda hizmet vereceğini duyurdu.

Kurumdan yapılan açıklama şöyle: “Düzce Belediyesi’nin il genelinde vatandaşların mağdur olmaması amacıyla tamamladığı mezbaha ihalesinin ardından, ihaleyi alan müstecir tesisi kısa sürede kesime hazır hale getirdi. Mezbaha tesislerinin zemini yenilenirken boya ve badanası da tamamlanarak hijyenik bir ortam hazırlandı. Hayvan kesimi için otomatik sistemlerin de bakımları yapılırken sistemin çalışması için ilk deneme kesimleri de gerçekleştirildi. Böylelikle Düzceliler, kurbanlıklarını gönül rahatlığı ile mezbahada kestirebilecekler.

10 yıllığına kiralanan mezbahada bakım ve onarım çalışmaları devam edecek. Kamera sistemi ile vatandaşların kesimleri ekranlar üzerinden izlenebilecek.

Öte yandan Düzce Belediyesi Mezbahasında kurbanlıklarının kestirmek isteyenler, Kurban Kesim Komisyonu’ndan çıkan karara göre kesim ücreti ödeyecek.”

banner844
Yorumlar (1)
plasiyer 2 ay önce
işim gereği çok şehir geziyorum ve gezdim Düzcenin mezbahanesi kadar çok pis ilkel bir mezbahane daha görmedim arka tarafına bir girin her yer sakatat pislik dolu insanın ne midesi nede sağlığı götürür....
21
açık