banner851

banner955

KAMU-SEN’DEN AFRİN’E DESTEK

Türkiye Kamu-Sen Düzce İl Temsilcisi İsmail Şişman, Afrin Herakatı’nın Kurtuluş Savaşı’ndan farkı olmadığı belirtilerek, bugün Mehmetçiğin de orada Türk Milleti’nin kaderini yeniden yazdığını söyledi. Harekata destek verdiklerini söyleyen Şişman, “Türk milleti bugün 80 milyon tek yürek, tek bilek kahraman Mehmetçikle birlikte Afrin’e yürümeye hazırdır. Bugün 80 milyon seve seve şehadet şerbetini içmeye hazırdır” dedi.

Gündem 13.02.2018, 18:27 15.02.2018, 09:28
1436
banner1032

Kamu-Sen Düzce İl Temsilcisi İsmail Şişman ve üyelerin Avni Akyol Parkı Zabıta Noktası’nda yaptığı açıklamada “Yüzyıllardan beri Doğu’nun kaynaklarına göz diken emperyalistlerin hedef tahtasındaki ülkemiz, bir büyük saldırı ile daha karşı karşıyadır” denildi.
 
Yaklaşık 30 yıldır, adım adım Türkiye’yi kuşatan şer güçlerin maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, son darbe ile yok etmek ve tarih sahnesinden silmek üzere ortaya koydukları planlarını devreye soktuklarının ifade edildiği açıklamada şu ifadeler yer aldı:
 
“Milletimiz ve binlerce yıldır sayısız şehidimizin kanıyla sulayarak vatan yaptığımız bu topraklar, hainlerin, bebek katili terör örgütlerinin, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmıştır. Bundan yüzyıl önce olduğu gibi bugün de milletimiz bir varoluş mücadelesi ile karşı karşıyadır. Yakın coğrafyamızda olup bitenlere bu gözle baktığımızda, asıl hedefin Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti olduğunu görmek çok da zor değildir. Kahraman Mehmetçiğimizin Afrin’de yürüttüğü bu harekât, Türk milleti üzerinden İslam’ı boğma amacındaki alçaklara karşı yapılan bir huruç harekatıdır.
 
Nasıl ki, Kurtuluş Savaşı’nda Yunan kisvesi altında yedi düvelle savaştıysak bugün de YPG/PKK kılığına girmiş, yanı başımıza çöreklenmiş ve boğazımıza sarılmak için fırsat kollayan kahpe emperyalist güçlerle savaşmaktayız.
 
Bu nedenle Sakarya, Dumlupınar, İnönü bizim için ne anlam ifade ediyorsa, El Bab, Afrin, Münbiç, Sincar ve Kandil de aynıdır. Bugün Mehmetçik cephede, Türk milletinin kaderini yeniden yazmakta, bu topraklar üzerinde yeşerecek fidanlar için gövdelerini Amerikan roketlerine, Alman anti tank füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmektedir. Teröristlerin ellerindeki silahlara baktığımızda, düşmanın kim olduğunu görüyoruz. Şundan eminiz ki, Allah’ın izni ile biz bu oyunu bozacak, bu kuşatmayı yaracak, Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya, ensemizde boza pişirmeye, bizlere bedel ödetmeye çalışanlara hadlerini bildireceğiz. Hepimiz birer Mehmetiz, birer askeriz; bütün hainlere, yedi düvele yeteriz.
Birkaç çapulcuyu maşa olarak kullanıp, Türk’e diz çöktüreceklerini sananlar  bilsin ki, her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek atıyor.Türk askerinin ayak sesleri, dünyanın dört bucağında düşmanın uykusunu kaçırıyor, hainlerin kulaklarında yankılanıyor.
Gelsinler; tanklarıyla, toplarıyla, bütün teknolojileriyle, hile ve desiseleriyle gelsinler.
 
Er meydanı kurulmuştur.Bütün maskelerini çıkarıp gerçek yüzleriyle gelsinler; ak koyun kara koyun belli olmuştur. Bizim mahallemizde Türk’e rağmen, Türk’e karşı oyun kurmaya kalkanlar bilsinler ki, bizim vatanımızın sınırları masa başında cetvellerle değil, cephede kanla çizilir.Dost düşman, yedi düvel iyi işitsin; Biz, Türkü ile Kürdü ile,Lazı, Çerkezi, Arap’ı ile bir ve bütünüz. Kimseyle bir derdimiz, kimseye bir düşmanlığımız yok ancak bizimle derdi olan, Devletimizin, milletimizin birliğini yok etmeye çalışanlarla görülecek bir hesabımız var. Sanılmasın ki, Türk Ordusu yalnızca silah altındaki askerlerimizden ibarettir. Ordu- millet derler bize, 80 milyon askerimiz var. Şehitlerimiz var, yüreğimiz yanıyor. Gazilerimiz var, içimiz sızlıyor. Ama kahraman askerimizin kanı ile canı ile bu topraklarda yeni bir gelecek kuruluyor. On binlerce kilometre öteden gelerek, coğrafyamızı kan gölüne çevirenlerden Türk milleti hesap soruyor. Emperyalist hesaplar bozuluyor, hain planlar yıkılıyor.  Türk milleti, “Bozkurtların yurdunda, çakalların işi ne” diyerek askerinin yanında kıyama duruyor. Kahraman Mehmetçik yedi düvele, Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha gösteriyor. Gün bu gündür. Büyük yürüyüş başladı. Mazlumların göz yaşları dinsin, dostlar sevinsin; alçaklar korksun, hainler kaçacak delik arasın, düşman karalar bağlasın! Tüm dünya bu sözümüzü duysun, düşmanlar ayağını denk alsın; Türk milleti bugün 80 milyon tek yürek, tek bilek kahraman Mehmetçikle birlikte Afrin’e yürümeye hazırdır. Bugün 80 milyon seve seve şehadet şerbetini içmeye hazırdır.
 
Biz, askeriyle, milletiyle bir ve bütün olarak Devletimizin ve devlet büyüklerimizin yanında, alacakları her kararın sonuna kadar arkasındayız. Bu bir vatan mücadelesidir. Bu bir namus mücadelesidir.Bu bir var oluş mücadelesidir.Bu bir Hak mücadelesidir. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak 400 bin üyemizle, duamızla, varlığımızla, ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız. Binlerce yıldır, varlık mücadelesi içinde vurula vurula, kırıla kırıla, eksile eksile bugünlere gelmiş, tarifsiz acılar çekerek, hesapsız bedeller ödeyerek bu toprakları yurt tutmuş bir milletin evlatlarıyız. Bu yolda yurdu yaşatmak için can veren, gelmiş geçmiş bütün kahramanlara Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

Bilinsin ki, bundan sonra kimseye verilecek bir karış toprağımız yok. Ölmek var, dönmek yok. Allah var, gam yok. Bilinsin ki, bedeli ne olursa olsun Afrin emperyalistlere mezar olacak! Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olacaktır”


Haber: A. SARI

Yorumlar (14)
Findikkurdu 5 yıl önce
Sen 30 degil adamsan 31 kisi toplada capini gorelim.klavye arkasindan atip tutma...aslinda adamin cevaplari akillica.ama haklisun 6-7 yas zeka grubuna gire yapmadigindan anlamaman normal
Bozkurt 5 yıl önce
Davadan bahsetmişsin. Dava adami yapılan eleştirilere aklını kullanarak cevap verir.Hakaret ederek değil.
Bozkurt 5 yıl önce
Ben orada yoktum.Beceripte doğru dürüst bir organizasyonla bütün Duzceyi oraya toplayacak kadar maharet sahibi olsaydınız keske.Dostlar işte görsün mantığı ile dava yurdumuz . Kaç kişinin katıldığını öğrenmek için videoyu seyret )))))) .
Turan 5 yıl önce
Ülkemiz için dönüm noktası olan Milli bir davada bu kadar az kişiyle açıklama yaparak,bu beka mücadelesini zayıf göstermeyin.daha geniş kitlelerle bu açıklamaları yaparak vatan düşmanlarına korku salmak gerekir.
Bizkurt musun elma kurdu 5 yıl önce
Orada 30 kisi olup olmadigini ne biliyorsun?gelip saydin mi?isine bak...soyleyeceklerini bu davanin terimlerine saklanarak soyleme.klavye arkasindan degil gel yerimiz belli elmakurdu..
Şişman başkana 5 yıl önce
Sayın başkan siz siyasetçi mısınız yoksa sendikacı mi ? Önce işinizi yapın öyle sağda solda akşenere destek vermekle yada bazı ilçelerde ip e adam toplamakla olmuyor bu işler.
Bozkurt 5 yıl önce
Arkanda 30 kişi bile yok Başkan.Aziz vatanın yürekli yiğitleri işini en iyi şekilde kanirta kanirta yapıyor. Sende işini iyi yap. Bı daha böyle önemli konularda beş on kişiyle açıklama yapıp madara olma.
Esin 5 yıl önce
Önce cumhurbaşkanının çocukları ve damatları gitsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık