banner851

banner614

KAMUYA GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILDI!

banner619

Düzce’de Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullara güvenlik ve temizlik personeli alımı için noter huzurunda kura çekimi bu sabah Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 550 kişilik kadroya başvuran vatandaşlar, heyecan ve umutla kuradan isminin çıkmasını bekledi.

banner846
Gündem 26.09.2019, 16:41 30.09.2019, 11:48
6002
banner844
İŞKUR’un Toplum Yararına Programları (TYP) kapsamında Düzce’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda istihdam edilmek üzere 550 personel alımı için aday başvurularının 20 Eylül’de sona ermesinin ardından bu sabah noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi.


Yaklaşık 600 vatandaşın salonda hazır bulunduğu kura çekimine Düzce ikinci Noter’in yanı sıra İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Hasan Ali Subaşı ve Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Özgüngör de katıldı.
Düzce merkez temizlik elemanı, Cumayeri temizlik elemanı, Akçakoca temizlik elemanı, Çilimli temizlik elemanı, Yığılca temizlik elemanı, Gölyaka temizlik elemanı, Kaynaşlı temizlik elemanı, Gümüşova temizlik elemanı, Düzce merkez güvenlik elemanı için kura çekimi yapıldı.


Bilindiği gibi Toplum Yararına Program çerçevesinde kamuda geçici işçi olarak açılan 550 kadroya Düzce’de 2 binin üzerinde başvuru yapıldı. Düzce Valiliği koordinasyonunda; Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde okullarda 450’si temizlik ve 55’i ise güvenlik alanlarında toplam 505 kişiye yönelik, Toplum Yararına Programı 2019 yılı Ekim ayı ile 2020 yılı Haziran ayı arasında 9 ay süreyle gerçekleştirilecek.  
Haber: S.AYDINLI
Görüntü: M.ALTIN

Yorumlar (8)
Fatma sayar 2 yıl önce
Bugün kura çekiminden memnun kalmadım asgari ücrettin birbuçuk katından yüksek olan kisi alınmayacaktı ama bugün bir öğretmen eşine kurada nasıl çıkıyor içimizde hala evine bir ekmek alamayan var lütfen duyarlı olalım ve bu işte torpil var
Nigar Demircan'a 2 yıl önce
Geçenlerde "Ülkemizde İşsizlik Sorunu Yok Tembellik Sorunu Var" Diyen Düzce Üniversitesi Rektörümüze Gönderin Verileri Yada Çekilişe Davet Edin de Bizzat Kendisi Tebrik Etsin Seçilenleri.
reis81 2 yıl önce
Bu konu iskurun değil iskura yetki verilirse bu isi organize eder.konuyu anlar ve idrakine varabilirsiniz sizlere günaydınlar olsun.
kemal 2 yıl önce
işin ciddiyetinin ne kadar farkında olmadığımızın farkında mısınız? okullar açılalı ne kadar oldu ? temizlik, hijyen ??? hey alooo, işkur sana günaydın olsun, okullar açılalı 3 hafta oldu, daha yeni mi işçi alıyorsunuz?
YAVUZ 0881 2 yıl önce
UÇUYORUZ UÇMAKTAN BEN YORULDUM AMA UCUŞA GEÇTİĞİM YERE İNMEK İSTİYORUM MÜMKÜNMÜ vah ülkem vah düzcem ne günlere kaldık
Neslihan Neşeli 2 yıl önce
Kadinlara yarim gün yarım maaşla işsizlige çözüm ki diger yarım gunde baska liyakatli birinin calismasi...Başkentte Bakanlıkta görevliyim ve zamanla aynı hızda teknoloji....çocukların buyumesi ve aile eğitimi kontrolu destegi herseyin ustunde
Neslihan Neşeli 2 yıl önce
Baskentimizde bir Duzceli olarak Bakanlikların guzelinde calismaktayımmm...Her yere e-posta atmışımdır bu konuda...Buyuk sehirlerde çalışan bir anne olmak
fenasi 2 yıl önce
İŞKURun Toplum Yararına Programları (TYP) Meali:gereksiz geçici süreli,toplumun ateşini düşürme amaçlı,verilerle ödenen işe alım