banner851

banner955

KAN DONDURAN VAHŞET!

Nusrettin Mahallesinde sahibinin gezdirdiği bir pitbull, sokak köpeğine saldırdı. Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan kan dondurucu görüntüde sahibinin ‘Mermi’ adını verdiği Pitbull cinsi köpeği sahibi bile durduramadı. Dakikalarca acı içinde kurtarılmayı bekleyen sokak köpeği vatandaşların yardımıyla zorda olsa kurtarıldı. Köpeğiyle sokak sakinlerini tehdit eden şahıs vatandaşların üzerine yürümesi üzerine bölgeden hızla uzaklaştı.

Gündem 24.01.2017, 18:35 25.01.2017, 17:20
11466
banner1032

Düzce’de sahibi tarafından gezdirilen pitbull cinsi köpek, yol üzerinde karşılaştığı sokak köpeğine saldırdı.

PİTBULL SOKAK KÖPEĞİNE SALDIRDI
Olay, Nusrettin Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde yaşandı. Pitbull cinsi köpeğiyle yürüyen bir şahsın karşısına sokak köpeği çıktı. Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan görüntülerde kan dondurucu görüntüde sahibinin ‘Mermi’ adını verdiği Pitbull cinsi köpek, sokak köpeğini başından yakaladı.

Pitbullun sahibi, sokak köpeğini kendi köpeğinin başına vurarak kurtarmak için uğraştı ancak ne sokak köpeği kaçabildi ne de pitbull sahibi köpeğinin bu vahşetine son verebildi. Çevredeki vatandaşlar ise korku ile yaşananları izledi.

Yaşanan vahşete son vermek isteyen sokak sakinleri ve esnaf eline ne geçirdiyse pitbull köpeğine müdahale etmeye çalıştı. Vatandaşlar duba, fırça sapı ve su dökerek sokak köpeğinin yaşadığı acıya son vermek istedi.

Yaklaşık üç dakika süren videoda sokak köpeği soğutucu gaz yardımıyla pitbullun çenesinden zor olsa kurtarıldı. Kanlar içerisinde kalan sokak köpeği bölgeden uzaklaştı.
Pitbull köpeğinin sahibi saldırının ardından sokak sakinlerini tehdit ettiği videoda vatandaşların üzerine yürümesi üzerine kaçarak uzaklaştı.

PİTBULL BESLEMEK YASAK
Türkiye genelinde 2004 yılında alınan kararla, vahşi ve saldırgan oluşu nedeniyle yetiştirilmesi, bakılması ve gezdirilmesi yasaklanmıştı.

Yorumlar (47)
ONUR 6 yıl önce
SOKAKDA VATANDAŞIN ELİNDE PİTBUL GÖRÜP POLİSE ŞİKAYET EDIYORUZ ZABITAYA YÖNLENDIRIYOR ZABITAYI ARIYORUZ POLİS DİYOR BU DURUMA KIM EL ATACAK BUNU KİME ŞİKAYET EDICEZ BİKMİYORUZ . PİTBUL YASAKLANSIN
yusuf 6 yıl önce
Bence pitbul sahibine saldirsinki bakmaktan vazgecsin bu tur hayvanlara sahip olmak ayricalik zannediyorya alacak cez
kesınlıkle ceza verılmelı 6 yıl önce
sahsı bulmalılar .nedırya elde azılı kopek gezdrmek amac ne ya
oncuye tesekkurler 6 yıl önce
o sahsın ceza alıp almayacagını merak edıyoruz.oncu pesını bırakma lutfen .
bu nasıl iş 6 yıl önce
cocukta olablırdı saldırdıgı kısı.sayın oncu yetkılılerı bu haberın takıpcısı olun
EN BÜYÜK CECAYI VERİN BU 6 yıl önce
BU TİP BİR SÜRÜ İNSAN VAR PARDON BU TİPLERE İNSAN DEMEK DE YANLIŞ O VARLIKLARA. BUNLARIN BİR CEZAİ GETİRİSİ YOKMU, ZABITA, POLİS VETERİNERLİK MÜDÜRLÜĞÜ, O MEŞHUR HAYTAP SAVUNUCULARI BİR VATANDAŞI ISIRSAYDA KİM BUNUN HESABINI VERECEK.
diyar 6 yıl önce
Bu köpek bugun valilik binasındaydı sahibi daha köpeği bile zaptedemiyordu yazık ki bunlara müsade eden bir devlet var aslında iyi bir eğitimle pitbullarda sakin olabilir.
Konuralp 6 yıl önce
Konuralptede var pitbul gezdirenler inşAllah kimseye sebep olmadan cezalarını bulurlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu