banner615

banner614

banner701

KANUN TEKLİFİ MECLİSE SUNULDU…

banner619

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, kısa çalışmanın sona ermesini takiben sağlanan normalleşme desteğine ilişkin sürenin cumhurbaşkanı kararıyla 30 Haziran 2021'e kadar uzatılabilmesi, 2019 Ocak ile 20 Nisan 2020 arasında en düşük sigortalı sayısına ek ilave istihdam yapılması durumunda çalışanların SGK prim desteğinin İşsizlik Sigortası Fonu'ndan karşılanması ve yeni istihdam artışı sağlamak üzere kısmi zamanlı çalışmayı kabul eden hizmet erbabına gelir ve damga vergisi istisnası getirilmesini öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığı'na sunduklarını bildirdi.

Gündem 16.10.2020, 16:12
2443
KANUN TEKLİFİ MECLİSE SUNULDU…
banner785

AK Parti Grup Başkanvekili Muş, "Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili bir çalışmamız var. Tamamladığımızda kanun teklifinin görüşmeleri sırasında Plan ve Bütçe Komisyonuna sunacağız." dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Muş, "Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili bir çalışmamız var. Tamamladığımızda kanun teklifinin görüşmeleri sırasında Plan ve Bütçe Komisyonuna sunacağız" diye konuştu. 

Yorumlar (1)
Esnaf 2 ay önce
Pandemi başladığında dükkanları kapattılar.vergi dairesinin veznesini kapattılar.ziraat bankasının uzun kuyruklarına girip vergi taksitleri mi ödemeye çalıştım.geç kalınmış bir gelişme..
16°
kapalı