banner851

banner955

KAPIYI AÇINCA ŞAŞIP KALDILAR

Düzce İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, kurucusu olduğu Erdemliler Derneği'nin Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Çilimli'de bulunan mültecileri evlerinde ziyaret etti. Her ay İl Göç İdaresi'ne gidip imza atan mülteciler, Müdür Akyüz'ü karşılarında elinde paketlerle görünce hem çok şaşırdı hem de sevindi.

Gündem 01.06.2017, 15:56 01.06.2017, 17:11
4450

Erdemliler Derneği'nin Ramazan boyunca tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ederek, sıcak bir pide, Ramazan paketi, nakit yardımı dağıtımı etkinliğine katılan İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, etkinlik vesilesiyle ziyarette bulunduğu mültecilerin durumlarını yerlerinde görme fırsatı da elde etmiş oldu.

Her ay İl Göç İdaresi'ne giderek imza atan ve bu nedenle İl Müdürü Seyhan Akyüz'ü tanıyan Çilimli'de yaşayan mülteciler, çalan kapıyı açtıklarında büyük şaşkınlık yaşadı. Müdür Akyüz, elinde Ramazan paketleri ile karşılarındaydı... Bu durum mültecilere şaşkınlıkla birlikte sevinç yaşattı. Mülteciler müdürlerini iftar sofralarında görmek istediklerini de ısrarlı davetleriyle göstermiş oldu.

banner844
Yorumlar (11)
yorumsuz.. 6 yıl önce
Suanda multeci olmak vardi anasini satiyim... miss calisma yattigin yerden yardim. Ohh nr ala..
??? 6 yıl önce
Hiç kendi vatandaşımıza böyle hayırlı işler yapılıp yardımda bulunuldu mu?
Yerli 6 yıl önce
Koca arap yarımadası lüksün zenginligin içinde 1 tane mülteci almiyor biz keriziz zaten dimi.her yil milyonlarca dolar mekkeye medineye gömüyoruz.
Ensar 6 yıl önce
Onlar yahudileşmiş artık bunu biliyoruz da, sen nesin onu merak ettik.
HASAN 6 yıl önce
Görevini layığı ile yerine getiren Seyhan hocamı tebrik ediyorum.
araplar arap ülkelerine.. 6 yıl önce
yarın senin çocuklarına tekme tokat gibi geri döner.Bakın bakın hatta evinde beslede oysun gözünü..
Düzce meraklısı 6 yıl önce
Evet çok haklısınız bizimkiler açlıktan ölsünler
Erdo 6 yıl önce
Bütün yardımlar sadece mültecilere degil de ihtiyaç sahiplerine yapılsa daha iyi olur inşaAllah yardım yapılırken bunu göz önünde bulundururlar çünkü bizim ülkemizde de yardıma muhtaç bir çok insan var...
CEMALETTİN 6 yıl önce
Memleketimizde özlemini çektiğimiz müdür.Allah sayılarını artırsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın