banner851

banner614

KARARA UYULDU

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Yeni Kent Polis Merkezinin açılışını yapmak üzere bugün Düzce’ye geldi. Şahin, ilk olarak Vali Yılmaz’ı ziyaret etti. Yeni kararla devlet büyüklerine valilerin hediye vermemesi kararı Düzce’de de uygulandı ve valilikte hediye merasimi olmadı.

banner619
Gündem 20.09.2012, 11:10
267
KARARA UYULDU

 

 

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Kaynaşlı gişelerinde karşılanmasının ardından kortej eşliğinde valiliğe geldi. Valilik önünde düzenlenen karşılama törenine Vali Adnan Yılmaz, Milletvekili Osman Çakır, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasiler ve idare amirleri katıldı. CHP İl Başkanı Basri Karslıoğlu'nun da karşılamada olması dikkat çekti.

Bakan Şahin karşılama komitesi ile birlikte valilik makamına geçti burada basına her hangi bir demeç vermedi. Toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Yeni karar uyarınca devlet büyüklerinin ziyareti sırasında valiler tarafından hediye verilmemesi kararı Düzce Valiliği’nde de uygulandı. Daha önce bakan ziyaretlerinde çeşitli hediyeler verilirken Bakan Şahin için hediye merasimi düzenlenmedi.

Bakan geçerken hayat durdu

Bakan Şahin valilik ziyaretinin ardından Vali Yılmaz, Milletvekili Çakır ve beraberindekilerle 

Yorumlar (0)