banner851

banner614

KARAYOLLARININ BİZE GAREZİ Mİ VAR?

banner619

Nedir bu Düzce’nin Karayolları’ndan çektiği. Şöyle bir baktığınızda Düzce’nin Karayollarından hiçbir hizmet görmediği, bazı konularda ise resmen dalga geçildiği hissi uyanıyor.

banner846
Gündem 16.05.2012, 15:51
204
KARAYOLLARININ BİZE GAREZİ Mİ VAR?
banner844

Bolu’ya bağlıyken belki karayollarının Düzce’ye hizmet getirmemesi ya da getirdiği hizmetleri yarım yamalak yapması kimsenin dikkatini çekmiyor, ya da pek önemsenmiyordu. Ancak Düzce il olduktan sonra bir ile yakışır hizmetleri ilgili kurumlardan beklemek hakkıydı.

 İl olduktan sonra Karayolları ile serüvenimiz duble yollarla başladı. Yıllarca duble yolların bitirilmesini, Düzce’nin giriş ve çıkışlarının bir ile yakışır yollar ile bezenmesini bekledik. 12 yıl geçti kimi tamamlandı kimi hala yapılıyor. Kim bilir ne zaman biter. Duble yollar yapılırken D-100 karayolunun trafikte kara nokta olarak belirlenen farklı bölgelerine kavşaklar yapıldı. Ama ne kavşaklar. Bir gecede 4 kazanın meydana geldiği, onlarca canın yandığı, milyarların heba olduğu kazalar. Kavşaklar yanlış diye Düzce ayağa kalktı. Son olarak TSO’nun yazdığı mektuba Karayollarından cevap geldi. Kriterlere uygunlar denildi. Sonra...

Yazının Devamını Okumak İçin Tıklayınız...

Yorumlar (0)