banner851

banner614

KARAYOLLARININ KAPISI ÇALINACAK

banner619

Düzce'de yapısı ve buna bağlı olarak yaşanan yoğunluk nedeniyle sık şikayet konusu olan D-100 ve D-655 Karayolları üzerindeki kavşaklara Çoban mevkiindeki gibi alt geçitle çözüm sağlanması için karayollarının kapısı çalınacak. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, şehir merkezinin ortasından geçen D-100 ve D-655 Karayolları üzerine yaya ve araçlar için alt geçitler yapılması için Karayolları Genel Müdürlüğü'ne talepte bulunacağını açıkladı.

banner846
Gündem 22.11.2017, 11:56 23.11.2017, 16:40
2351
banner844

Düzce Belediyesi Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yaya ve araçlar için alt geçit talep edecek.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, merkez mahalleler arasında yaya ve araç ulaşımının iyileştirilmesi amacıyla D-100 ve D-655 Karayolları üzerinde bulunan kavşaklarda alt geçitlerin  yapılması için Karayolları Genel Müdürlüğü'ne talepte bulunulacağını açıkladı.

Yönetim koordinasyon toplantısında ilgili birim müdürleri ile istişare yapan Başkan Ay, yaptığı açıklamada vatandaşların şehir içinde her türlü taleplerinin giderileceğini belirterek, “Düzce şehir merkezini ikiye bölen D-100 ve D-655 Karayolları üzerinde bulunan kavşaklarda yaya ve araçların hareket kabiliyetleri çok sınırlı durumda. Kavşakların yapısı yer yer yetersiz kalıyor. Burada yaşanan yoğunluk nedeniyle vatandaşlarımız, alt geçitlerin yapılmasını istediklerini belirtti Her zaman söylediğim gibi vatandaşımızı merkeze alarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu konuda da Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluk alanında olan şehirlerarası D-100 ve D-655 karayollarımız üzerinde geçitler yapılması için talepte bulunacağız. Kavşak yerlerine yapılmasını istediğimiz geçitlerin projelerini hazırlayarak Karayollarına sunacağız. En kısa sürede yatırım programına alınması için yakından takip edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (25)
kavşak 4 yıl önce
asıl olması gereken ışıksız kavşaktır. kervan kavşağı gibi. mühendisler umarım göz önüne alır. 1 sene çamur kazması inşaatı apayrı. çok gereksiz.
Cengiz E 4 yıl önce
Olimpiyat ışıklarda yayalar karşıdan karşıya geçemiyor Sayın Başkan.Öncelikli olarak bu kavşağın yapılması gerekiyor.Çoban Kavşağı hiç doğru bir model değil.
Cengiz E 4 yıl önce
Tüm kavşaklara çoban modeli yanlış olur.Çoban Kavşağında trafik sabah ve akşam saatlerinde sıkışıyor.Kavşak çok dar yapılmış.Tır ve kamyonlar dönüşlerde yolu kapatıyor.Çok uygun modeller planlanmalı.
Ca 4 yıl önce
Çoban’da hata 3 katlı olmaması.. bide Ankara’daki kısa sürecekse.. 1 senede yapılacaksa...
Birde konsapa otelin oradaki köprü ve akabindeki yol. Yapım rezaleti bir bitse aylardır...
X 4 yıl önce
Hastane trafiğinin düzenlenmesi en acil ihtiyaç.ambulans yolu diğer araçlardan ayrılmalıdır. Zaten göz Kaş hareketiyle dönülen lise önü kavşak var.Afganistan trafiği gibi.bide buradan ambulans geçince her yer birbirine giriyo
Düzce 4 yıl önce
İsteğimiz. 1.coban gibi olacaksa hic yapmayın 2.yol yapım calışmalarında fetö süpeesi seziyorum. 3.gümüsovsya kadar olan köy ısıkları sinyalizasyon olmalı 4.kuzey cevre yolu ist. İstikameti acilen yapılmalı. 5.kavsakların tamamı yoncaolsu
Castro 4 yıl önce
Şu çoban alt geçidini bile beceremediler E5 ana yol üstten akıcak şehir merkezi akçakoca yolu alt geçit kavşaklı modeli olacak düzce halkı yani biz salağız ya yiyoruz MÜHENDİS HERŞEYDEN HABERİMİZ VAR BİRAZ İNSAN GİBİ UYGULAYIN DÜŞÜNCELERİNİZİ
İnegol modeli 4 yıl önce
Gidin inegole bakin ne kadarguzel alt gecitler, hem yaya hem arac icin, hamidiye camii yanina yapilsa hem coban hemde ozturklerde trafik rahatlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın