banner851

banner955

KARDEŞLİK İFTARINA KATILACAK

Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 12 Temmuz Cumartesi Günü Cedidiye meydanında Düzce’deki 10 belediye tarafından düzenlenecek olan “kardeşlik iftarına” katılmak için Düzce’ye gelecek…

Gündem 10.07.2014, 11:37
292
KARDEŞLİK İFTARINA KATILACAK

Ak Partili 10 Belediye, Rahmet ve merhamet ayı Ramazan’ın 15. günü, 12 Temmuz 2014 tarihinde, Cedidiye meydanında kardeşlik iftarı düzenleyecek… Cumartesi günü düzenlenecek iftar programına Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katılacak.


İftar programına ilişkin Ak Parti’den yapılan açıklamada “Ülke genelinde tüm AK Partili Belediyelerimizin, medeniyet değerlerimizin gereği, sosyal belediyecilik anlayışımızın sonucu olarak Ramazan Ayı’nın ruhuna uygun bir şekilde belediye sınırları içindeki yetimlerle, iftar programı yapılması planlanmıştır. Bu anlamda ilimizde mevcut olan, tümü de AK PARTİ'li 10 belediyemiz,12 Temmuz 2014 tarihinde sınırları içinde bulunan yetimlerimiz ile iftar programları gerçekleştireceklerdir. İl belediye başkanlığımızın, belediye binası önünde düzenleyeceği yetimlerle iftar programına o gün ilimizde bir dizi ziyaret gerçekleştirecek olan Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Akif Çağatay KILIÇ da katılacaklardır.”ifadelerine yer verildi.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)