banner851

banner614

KARI-KOCA HASTANELİK OLDU

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Otoparkı'nda iddiaya göre park yeri yüzünden 2 kişi arasında başlayan tartışma, tekme-tokatlı kavgaya dönüştü. Taraflardan birinin eşinin de dahil olduğu kavgada 3 kişi de darp sonucu hastanelik oldu.

banner619
Gündem 03.05.2019, 16:53 04.05.2019, 19:10
9476
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Otoparkı'nda bugün hareketli anlar yaşandı.

İddiaya göre; otoparkta park yeri ile ilgili sözlü tartışmaya başlayan İsmail T. ve Fatih Y. arasındaki atışma kısa sürede tekme ve tokatların konuştuğu kavgaya dönüştü. İsmail T.'nin eşi Ayşe T.'nin de dahil olduğu kavga giderek büyüdü. Bu sırada çevredeki vatandaşlar tarafları ayırmaya çalıştı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Darp sonucu yaralanan İsmail T. ve Ayşe T. çifti Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne Fatih Y. ise Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Taraflardan birinin balta çektiği iddia edilen kavgayla ilgili polis soruşturma başlattı.

HABER: C. ÜSTÜNER
Yorumlar (12)
Yobaz 2 yıl önce
Burnu Ameliyatli hastaya sakali gobegine inmis dayi yumrugu ameliyatli burnuna indiriyor.senin sakal ayagina degse hosgorun yoksa insan degilsin ..
Ali 2 yıl önce
Bankamatik lerde engelli park yerinin yanında, anlıyoruz döner sermaye ye buradan bankamatik kirası geliyor ama hastaneye gelmeden para çekmek için gelenler engelli park yerini gasp ediyor uyarınca para çekip çıkacam diyor engelli rahat ins
Dayı 2 yıl önce
Tek kelimeyle çok cahillik
Kieros 2 yıl önce
Adam normalde balta ile geziyor demekki avrupa nere biz nere.
vatandaş 2 yıl önce
kendini özüyle yargılar insan. islama hakka doğruluğa kıyaslamak varken sen kendini avrupayla kıyaslıyosan kaybol git avrupaya rum tohumu..
Vah düzce vah 2 yıl önce
Sahipsiz memleket
Hilmi mi 2 yıl önce
Balta mi oda ne bicak ceker balta ne
Medeniyet 2 yıl önce
Köyden inip pazara gider gibi hastaneye gittigimiz sürece bu kepazelikler bitmez. Medeni ülkeler gibi randevu ile gelsek bu yigilma olmasa. Nerden baksaniz ilkeliz
DÜZCELİYİK 2 yıl önce
en azından çabuk müdahale olmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın