banner851

banner614

Kaşıkoğlu kazaya giderken yaralandı.

Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyd Arslan Düzce Yakınlarında kaza geçirdi. Milletvekili Arslan Kazayı ucuz atlatırken Arslan'a yardım etmeye giden Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ise ayağından yaralandı.

banner619
Gündem 19.06.2009, 19:08
197
Kaşıkoğlu  kazaya giderken yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, TBMM Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Tokat Milletvekili Zeyd Arslan Ankara’dan İstanbul istikametine gittiği esnada Tem otoyolu Üçköprü köyü mevkiinde aracının kontrolden çıkarak bariyerlere çarpması sonucu kaza geçirdi. Meydana gelen kazada Milletvekili Arslan’ın aracı hasar gördü.

Kazayı yara almadan Arslan, temin edilen başka bir araçla yoluna devam etti. Bu arada Arslan'ın telefonla araması üzerine AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ile AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan da kaza yerine gitti. Ters şerit olduğu için araçlarını diğer tarafta bırakan siyasiler, karşıya geçmek isteyince Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ayağına ağaç kökünün batması sonucunda yaralandı. Kaşıkoğlu, daha sonra tedavi görmek için hastaneye giderken ayağına aldığı yara sonucunda 4 dikiş atıldığı da öğrenildi.

Yorumlar (0)