banner851

banner955

KATIRCIOĞLU GÖREVDEN ALINDI

Düzce Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ercan Katırcıoğlu, MHP Merkez İlçe Yönetimi tarafından görevinden alındı. MHP’de Grup Başkanvekilliğine Meclis Üyesi Taner Çakır getirildi. Muhalefetin gür sesi olarak tanınan Katırcıoğlu hakkındaki beklenmedik gelişme birçok soru işaretine neden oldu.

Gündem 12.06.2017, 20:10 13.06.2017, 14:57
9103

Düzce Belediye Meclisi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan MHP Grup Başkanvekili Ercan Katırcıoğlu, MHP Merkez İlçe tarafından görevinden alındı. MHP’nin şaşırtan kararı sonrası Katırcıoğlu’nun yerine MHP Meclis Grup Başkanvekilliğine Meclis Üyesi Taner Çakır getirildi. Belediye Meclisinde yaptığı çıkış ve açıklamalarla dikkat çeken partinin etkili ismi Katırcıoğlu’nun sürpriz bir şekilde görevinden uzaklaştırılmasında parti içi sıkıntıların etkili olduğu tahmin ediliyor.

Öte yandan görevden alınan Katırcıoğlu’nun meclis üyesi olarak görevine devam edecek. Partisi tarafından yaptırım uygulanan Katırcıoğlu’nun meclis toplantılarında bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak edilirken, Katırcıoğlu’nun açıklamalarıyla MHP’ye destek veren Düzce halkının partiye yaklaşımında neler olacağını zaman gösterecek.

Haber:Y.SEVER

 

Yorumlar (58)
ismail 5 yıl önce
lisede ögretmenimdi gercekten kaliteli akli serim bi insanı mhp kaybetti akp kazanır umut ediyorum
Eski öğrenci 5 yıl önce
Hocam sizin gibi bir insana yanlış yaptılar.kendileri utanmalari lazım..
Misafir 5 yıl önce
Önce kaynaşlı mhp ilçe başkanı cengiz gündüz ile başladılar sonra omer yıldız şimdi de ercan hoca bakalım sırada kim var ee kukla il baskani olursa boyle olur sonuç bunların arkasında kim var ?
Kazım 5 yıl önce
MHP NİN muhalefet yapan yegane ismi Akp ile yolsuzluk larla mücadele yerine uzlaşmayı seçmiş atananlar.uzlasalim bizde ufakcilik yapıp yolumuzu bulalım demisler olayın özü bu işe ad sokarlar iş alırlar evet demenin bir karşılığı olacaktı
Uğur 5 yıl önce
Düzceli olmayan görevi gereği gelip yerleşen Ercan beyin özverili çalışmalarını takdir ediyor,Düzceli olan siyasetcilerinde Düzce için çalışmalarını rica ediyorum.
Düzceli 5 yıl önce
Sn.MHP li brokratlar iç içe kendinizle uğraşacağınıza Keleşle uğraşın çalışmasını sağlayın Düzcemiz yerel ulusal basında takdire şayen anılsın.
Mhpli 5 yıl önce
Beni ilce yonetimindeyim..bu olaydan haberim yok..daha dogrusu yonetimin karari deyil bu..alakasi yok... Sasirdim dogrusu...
Altay ALTAY 5 yıl önce
Ey MHP nin yüzkaraları hiçmi utanmadiniz hocayı yerken.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın