banner851

banner614

Kaya; Bu Bir Teftiş Değildir

banner619

AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Düzce Belediyesi ziyareti sırasında açıklamalarda bulundu.

banner846
Gündem 05.03.2010, 18:45
114
Kaya; Bu Bir Teftiş Değildir
banner844

Erol Kaya Düzce Belediyesi ziyareti sırasında yaptığı açıklamada arkamızdan teftişe falan gelmişler duyumu alıyoruz. Böyle algılanmamalı. Bu, Belediyelere daha iyi hizmet vermesi için nasıl yardımcı olabilir çalışımasıdır dedi. Kaya bu benim Düzce'ye ikinci gelişim 2009 yılında gelmiştim bu çalışmalar her yıl yapılıyor. Bizler diğer illerdeki güzel çalışmaların bir başka ilde yapılması güzel olmayanlarında iyileştirilmesi için çalışma yürütüyoruz. Düzce Belediyesi'nin idari teknik ve mali konularda taleplerini öğreneceğiz ve sıkıntılarını tesbit ederek merkezi bürokrasideki düzenlemeleri yapmak, özerk yapısını zedelemeden merkeze iletmektir. Bu bir teftiş değildir. Farklı duyumlar alıyoruz böyle algılanmamalı dedi.
Yemek öncesindeki ziyarette bulunan eski Başkan Mehmet Keleş'in öğle yemeğinin ardından Belediye başkanlığında yapılan toplantıya katılmadığı görüldü.

Yorumlar (0)
22°
parçalı az bulutlu