banner851

banner955

Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz Açıkladı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz, ilçenin en önemli sorunun içme suyu olduğunu ve amaçlarının kaliteli ve ucuz su temini olduğunu, ayrıca çöp temizleme aracı alarak büyük bir eksiğinde giderildiğini söyledi.

Gündem 15.10.2009, 16:23
242
Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz Açıkladı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Bayram, ilçede yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada öncelikli hedeflerinin daha güzel ve yaşanabilir bir Kaynaşlı ve Kaynaşlı halkına hem kaliteli hemde ucuz içme suyu temin etmek olduğunu söyledi.
Mevcut içme suyuna ilave olarak yeni kaynaklarla ilgili çalışmaların hızla devam ettiğini dile getiren Başkan Korkmaz, “İlçemizde suyun kalitesini artırmayı ve üst seviyede olan kaçak su kullanımının önüne geçmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Korkmaz, ayrıca ilçenin yollarının büyük bölümünün asfalt olduğu için merkezi yönetimin katkılarıyla çöp süpürme aracı temin ettiklerini ve bu aracın sürekli ve düzenli olarak temizlik çalışmalarına devam ettiğini ve büyük bir eksiğinde bu şekilde tamamlandığını ifade etti.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık