banner851

banner614

KAZDIKÇA ÇIKIYOR!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonların günlerdir merakla beklediği ‘müjde’yi Zonguldak’ta açıkladı. Milyonların heyecanla beklediği haberi veren Erdoğan, "Amasra 1 kuyusunda 135 milyar metreküplük doğal gaz rezervi daha keşfettik" dedi. Bu keşifle Karadeniz’de keşfedilen toplam doğal gaz rezervi 540 milyar metreküpe ulaştı.

banner619
Gündem 04.06.2021, 20:40
2814
KAZDIKÇA ÇIKIYOR!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonların merakla beklediği müjdesini açıkladı. Erdoğan, Sakarya Gaz Sahası'nda bulunan Amasra 1 kuyusunda 135 milyar metreküplük bir doğal gaz rezervi keşfi daha yapıldığını söyledi

Türkiye'nin geçen yıl Karadeniz'de 405 milyar metreküplük gaz keşfinin ardından Sakarya Gaz Sahası'nda rezerv tespiti ve yeni gaz keşfine yönelik sondajlarla yürüttüğü çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.

Bugün Zonguldak'ta Uzun Mehmet Camii'nin ve MFA Kocayusuf Maske Fabrikası'nın açılışını gerçekleştiren Erdoğan, şimdi de Filyos Doğal Gaz İşletme Tesisi'nin temel atma töreninde konuştu.

Törende tüm Türkiye'nin merakla beklediği müjdeyi açıklayan Erdoğan, Sakarya Gaz Sahası'nda bulunan Amasra 1 kuyusunda 135 milyar metreküplük bir doğal gaz rezervi keşfi daha yapıldığını söyledi. Böylece Karadeniz'de bulunan toplam gaz rezervi 540 milyar metreküpe çıkmış oldu.

Yorumlar (14)
Madur 4 ay önce
VAllahi yorum yapamıyorum baktım ki yorum yapanlar lan hem fikiriz sadece aynen diyip geçecek ne yazıkki
Vatandaş 4 ay önce
Sıkıştıkça gaz çıkartıyoruz.....
Düzceli.. 4 ay önce
İlk olarak Anadolu'dan geçen ve Avrupaya giden gazı Avrupalıdan niye iki misli pahallı alıyoruz, bir bilen açıklasa.. Ticari sır mış.. Milletin parası, nasıl ticari sır olur, TBMM si milletin kürsüsü değil mi.. Sayıştayı niye devre dışı bıraktınız..
Düzceli.. 4 ay önce
Gaz mı bulduk, Gaz mı alıyoruz..
luizao 4 ay önce
ver kazi yanmasin gaz geldikce herseye zam geliyor ulke batik oy veren insanlarda temiz yurekli dindar o yuzden dinu inanclardan dolayi cok hassas yerden vurularak oy kazaniliyor halbu ki gercekler farkli
Vatandaş. 4 ay önce
Bu kaçıncı gaz verişin nasıl da inanayım.
Kimsesiz bir yavru gibi kucağında ağlayayım. Diyor vatandaş.
Müjde 4 ay önce
Müjdeyi verdiğine göre doğalgaza tekrar zam gelebilir. Ne zaman doğalgaz müjdesi alsak arkasından zam geliyor.. Bu müjdelere artık kimse inanmıyor!
Aa 4 ay önce
Eski hükumetler zam yapmak için milli maç kazandığımız geceleri beklerlerdi. Şimdi doğalgaza zam geleceği zaman önce müjdesi geliyor galiba. Emin olamadım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın