banner851

banner614

KAZUKOĞLU'NA İKİ YENİ YOL!

banner619

Düzce Belediyesi hızla genişleyen şehir merkezinin çevre ulaşım ağını yeni güzergâhlara taşımak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kazukoğlu Mahallesi'nde yaklaşık 2 haftadır süren çalışmalar kapsamında iki farklı mevkiide yeni yollar açıldı.

banner846
Gündem 10.09.2019, 16:39 12.09.2019, 16:00
2163
banner844
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, imar planında 2 adet okul (ortaöğretim ve ilköğretim alanı), 1 adet kreş, 1 adet sağlık ocağı, sosyal tesis alanı ve park alanı bulunan Kazukoğlu Mahallesi 3920. sokak üzerinde başlatılan çalışmalarda ağustos ayı sonu itibari ile 375 metre yol açma çalışması yapılırken, aynı mahallenin Tepecik mevkiinde ise 350 metre yol açımı yapıldı.

Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz
Konuya ilişkin Düzce Belediyesi'nden yapılan bilgilendirmede, şunlar kaydedildi: "Planlı kentleşme ve kontrollü şehir büyümesini sağlamak amacıyla Düzce’de büyük önem verilen imar planları çerçevesinde yeni yol açma çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalarla vatandaşların hizmetine açılan yollar, ulaşımı rahatlatırken Düzce’nin gelişmesinde katkı sağlıyor. Yeni yerleşim alanlarının artması ile birlikte ihtiyaç duyulan yeni yolların alt yapı için istenen doğalgaz, su ve kanalizasyon çalışmaları belirlenen program dâhilince devam ediyor.

Kazukoğlu Mahallesi Tepecik mevkiinde yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda doğalgaz, su ve kanalizasyon alt yapılarının tamamlanması için boşaltılmış olup ağustos ayı sonu itibari ile 350 metre yol açımı yapılmış ve dolgu işlemleri devam ediyor."
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (11)
Abanoz 2 yıl önce
Utanın ya Metek Toki deki yeni okulun 200 metrelik yolunu asfalt yapmadınız. Her gün sabahleyin gelen özel araç ve servisler yüzünden toz duman oluyor. Utanma pazarı bir sabah gelinde gözünüzle görün. O çocuklara yazık günahtır
Körleşler Mahallesi Sakin 2 yıl önce
Körpeşler Mah. Beçi Yolu neden durdu.insanlar bekli bu yol açılır da ara yollar imara uygun olur bu kışa Doğalgaz gelir diye ümit ediyordu.Seçimden önce yapılan çalışmalar seçimle bıçak gibi kesti.Kasapoğlu sende körpeşlerli sayılırsın.Duy sesimizi!
Erol Yamanoglu 2 yıl önce
Nalbantoglu mahallesindeki dere yatagini doldurup suyun yònùnù deģiştiģini ve evlerin arasìndan aktiģini gòren yok neden dere yatagina yapilan ahirlari gòren yok ne dense ?
körpeşlerli 2 yıl önce
Yıl olmuş 2019 kışa gireceğiz KÖRPEŞLER MAHALLESİ gibi bir mahallede hala DOĞALGAZ YOK. Başkan verdiğin sözleri tut yol imara uygun değilse uygun hale getir her kış eziyet çekmekten bıktık. Köylere bile doğalgaz getirmeye çalısıyorsunuz şehrin göbeğinde KÖRPEŞLER MAHALLESİnde hala doğalgaz yok.
Fiskobirlik Kavşağı 2 yıl önce
Var olan yolları kapatmayın yeter fiskobirlik kavşağına acil çözüm getirmeniz gerekiyor.
vatandaş 2 yıl önce
metek toki beyciler arasına açılan yoldaki yapılan kavşağa bakın düzeltin asfalt yok arabalar tangır tungur geçiyor bir işide düzgün yapın be kardeşim boludan örnek alın biraz ya
Reina 2 yıl önce
Önce yol yapın İstimlak edin sonra yolu bir başkasına sat ar siniz veya bir gece ansızın kapatirsiniz
Bizde Yedik 2 yıl önce
Daha şehir merkezindeki Fevzi Çakmak mahallesini merkezle birleştiremiyorsunuz ne haddine senin kazukoğluna yol yapmak 2 kepçe fotoğrafı göndermekle olmuyor..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın