banner851

banner614

KELEŞ'E AĞIR SUÇLAMA

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş bir kez daha olumsuz haberlerle Türkiye gündemine oturdu. CHP'nin Düzce'den sorumlu milletvekili Mahmut Tanal, belediyenin açtığı biyolog kadrosunu adrese teslim atama yapıldığını iddia ederek konuyu meclise taşıdı.

banner619
Gündem 26.11.2016, 16:03 26.11.2016, 18:46
7860
KELEŞ'E AĞIR SUÇLAMA
CHP'nin Düzce'den sorumlu milletvekili Mahmut Tanal’ın mecliste yaptığı açıklamalar Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yeniden Türkiye gündemine oturmasına neden oldu. Mecliste Keleş hakkında yaptığı iş ve işlemler için suç duyuruları olduğunu belirten Tanal,Düzce Belediye Meclisi kararıyla yeni biyolog kadrosu yaratılarak kadrolu işe başlatma kararı alındığını iddia etti.

DÜZCE BELEDİYESİ ÇİFTLİK Mİ?
Düzce’nin sorunlarını sık sık gündeme getiren Tanal, Düzce Belediyesi’nde başkan yardımcılığı ve birim müdürlüklerinde çoğunda Keleş’in akrabalarının olduğunu söyleyerek, “Burası çiftlik mi? Düzce’de liyakatlı, işi bilen insanlar yok da sadece Keleş ailesi mi belediyeciliği biliyor?” dedi. Keleş’in belediyenin imkanlarını dostuna aktardığını savunan Tanal, belediyedeki kadrolaşmada akrabalık ilişkilerini ifade ederek ‘Belediye çiftlik mi?’ çıkışında bulundu. Açılan kadroya yapılan atama şeklini doğru bulmayan Tanal, yolsuzluk yapmanın sadece para vermekle yapılmayacağını belirtti.

BİRÇOK KEZ OLUMSUZ HABERLE GÜNDEM OLDU
Başkan Keleş Türkiye gündemine daha önce borcu yüksek olan belediyeye pahalı makam aracı alması ve makam aracılıyla ilgili kendisini yaptığı savunmayla gündeme gelmişti.
 
Yorumlar (27)
Duzceli 5 yıl önce
Soyleyene bakalim yorumcu Mehmet keles akraban galiba hangu partili ilursan ol dogruysa dogru yanlissa yanlis diceksin parti deil seffaf olucaksin
Düzceli Esnaf 5 yıl önce
Tanal Düzceli vatandaşların aslında zaten çok iyi bildikleri konuları gündeme getirmiş. Düzcede çok ciddi bir hizmet sorunu yaşanıyor. Başkan Keleş ve Akrabaları tarafından kurulmuş bozuk bir yapı var. Bu yapı vatandaşların hizmet almasına engel oluyor. Tanaldan öncede bunu gündeme getirenler vardı. Tanal konuyu meclise taşımış oldu. Bu sorun büyümeye devam ediyor. AK Parti merkezi Keleşi görevden almalı ve belediyeleri akrabalarını tespit etmelidir.
Söyleyene bir bakalım! 5 yıl önce
nskm, medyada araştır bakalım. Tanal'ın nerelerde ön saflarda yer aldığını gör. CHP'nin oy kaybına neden olan birisini senelerdir neden tutarlar? Hükmü yoktur dediklerinin. Gerçi CHP yenilmeye doymuyor ki senelerdir :) Basiretsiz parti, ana muhalefeti bırakmayalım, ay başı gelsin, sadece maaşları cukkalasınlar derdindeler. Gitsinler terörist cenazelerinde boy göstersinler. Tabiki, mide ve zihniyet meselesi.
düzce cennet 5 yıl önce
düzcenin başına gelecek en kötü şey mehmet keleş geldi hem düzceliyi kullandı sömürdü en kötüsü akp li kardeşlerin akp ye olan güvenini sarstı gitmeli düzceli düzceye ihanet ediyor diye düşünüyorum keleş gitmeli.. BU DÜZCE KELEŞİ HİÇ AFFETMEYECEK YALANMI ARKADAŞLAR.
düzceli 5 yıl önce
bunlaar ak partinin oyunu düşüren insanlar ama göremiyorlar umarım halkımız düzcede akp oylarını düşürerek genel merkeze gereken mesajı verir yoksa başka türlü anlamayacaklar
Söyleyene bir bakalım! 5 yıl önce
Tanal kimdir? Şu terörist cenazelerinde ön saflarda yer alan, yine vatana ihanet gösterilerine katılarak partisini temsil eden, FETÖ' nün CHP ' deki yüzü değil mi? Ohalde söylediklerinin hükmü yok gözümüzde.
nsm 5 yıl önce
ben de akp ve ona oy veren snn kimdirler diye soruyor ve cevapliyorum: akp ve dolayisiyla onu secen sen, yillarca pkk ile gizli pazarlik edip oslo'larda fingirdesen terörist detekleyicisidir.tanal'in böyle rezil bir sabikasi yok.
Hakkı 5 yıl önce
Ak Partili olarak ilk defa bir Chp li vekilin dediğine katılıyorum. Reis duy sesimizi, keleşi görevden al Allah aşkına.
Vatandaş 5 yıl önce
Sayın İsmail bayramı saygı ve sevgi ile anıyorum..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın