banner851

banner955

Keleş; İstanbul Caddesi kapatılacak !

Belediye Başkanı Keleş,son günlerde sıkca konuşulan İstanbul Caddesinin trafiğe kapatılıp kapatılmayacağı ile ilgili mikrofonlarımıza açıklamalarda bulundu

Gündem 30.09.2008, 16:21
228
Keleş; İstanbul Caddesi kapatılacak !

Düzce halkının son günlerde en çok merak ettiği konuların başını çekti İstanbul Caddesi. Caddenin Trafiğe kapıtılacağı yönünde duyumlar alan esnaflar şehir merkezinin can damarı olarak bilinen bu önemli caddenin akibetini merak etti durdu. Ancak Caddenin trafiğe kapatılıp kapatılmayacağı ya da nasıl bir düzenleme yapılacağı konusunda yetkili ağızlardan hiç bir şekilde açıklama duyamadı. Son günlerde çokça konuşulan ve adeta dedikoduya dönüşen İstanbul Caddesi ile ilgili Belediye Başkanı Mehmet Keleş mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulundu ve merak edilen caddenin akıbetini açıkladı. İstanbul caddesinin trafiğe kapatılacağını açıklayan Başkan Keleş bunun kademeli olarak gerçekleşeceğini de söyledi. Mevcut haliyle şehir merkesindeki yolların trafik yükünü kaldırmadığını belirten Başkan Keleş, Caddeyi trafiğe kapatmak için öncelikle bunun alt yapısını oluşturup bütün eksiklikleri gidermeli , alternatif yolları oluşturmalı , ara sokakları yeniden düzenlemeli ve ondan sonra bunu gerçekleştirmeliyiz dedi.

Keleş, İstanbul Caddesinin Yeni belediye kavşağından Yapı kredi Bankasına kadar olan kısımını Adapazarındaki Çark caddesi gibi yapmayı planladıklarını belirterek insanların şehir merrkezinde rahatça yürüyüş yapabilecekleri alanlar oluşturacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)
20
açık