banner851

banner614

KELEŞ OYUNU KULLANDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Mustafa Kemal Ortaokulu’nda sandık başına gitti. Oyunu kullandıktan sonra basına açıklamalarda bulunan Başkan Keleş, Türkiye’nin bu anayasa değişikliğine ihtiyacı olduğunu belirtti. Ayrıca çıkan sonucu büyük bir olgunlukla karşılayacaklarını ifade ederek, “Evet diyen de hayır diyen de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, hiçbir şekilde bir taşkınlık olmayacak.” dedi.

banner846
Gündem 16.04.2017, 14:04 16.04.2017, 16:46
2363
banner844

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, beraberindeki AK Parti heyetiyle birlikte Mustafa Kemal Ortaokulu’na giderek burada oyunu kullandı.
Oyunu kullanmasının ardından basının karşısına geçen Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, bugünün önemini vurgulayarak “Yeni Anayasamızın 18 maddesini ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni oyluyoruz. Memleketimize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

“Bu anayasa değişikliğine memleketimizin ihtiyacı var”
Keleş, “İnanıyorum ki Türk Milleti’nin sağduyusu galip gelecek ve Anayasa değişikliğimiz ki bu Türkiye’nin ilk sivil anayasasıdır. İnşallah büyük bir çoğunlukla evet oyuyla geçeceğini umuyorum. Gezdiğim bütün alanlarda ve sandıklarda açıkçası bunu görüyorum. Bu anayasa değişikliğine memleketimizin ihtiyacı var. Daha büyük, daha gelişmiş, daha müreffeh Türkiye’yi ortaya çıkarabilmek için bu değişikliğe, kavram kargaşalarına son vermeye ve koalisyon dönemlerine son vermeye fırsat olacaktır. Türk milletine güveniyorum.” diye konuştu.  

“Büyük bir olgunlukla da karşılayacağız”
Keleş ayrıca sandıktan çıkacak sonuca göre her iki tarafa da bir mesaj verdi.
Keleş, “Bu akşam 17:00’dan sonra sandıklar açılacak. Zannediyorum saat 18:00’dan sonra yavaş yavaş ortaya çıkmış olur. Bunu büyük bir heyecanla bekliyoruz. Büyük bir olgunlukla da karşılayacağız. Evet diyen de hayır diyen de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Hiçbir şekilde bir taşkınlık olmayacak. Tabii ki kazanan taraf kim olursa olsun sevinecektir. Biz de olursa biz de sevineceğiz. Ama bunu bize ve Türk insanına yaraşır bir şekilde metanetle ve huzurla karşılayacağımızdan kimsenin endişesi olmasın. ‘Evet’li günlerde, huzurlu günlerde yeni sistemimizle birlikte Türkiye’ye mutlu bir gelecek diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (17)
Hakkari 4 yıl önce
Hakkari ye git ve dönme seni görmek istemiyoruz. Bakalım genel merkez ne zaman seni görevden alacak. Düzce halkı sabır ve metanetle bekliyor.
vatandaş 4 yıl önce
Müthiş belediye başkanı keleş ve büyük devlet adamı fevai olmasa Düzce'den evet çıkmazdı. Her ikisi de 24 saat uyumadılar. fevai'nin fındığa her an müdahale edebiliriz çıkışı ve keleş'in he daim sırıtmasıyla bu sonuç alındı.
SİNAN 4 yıl önce
başkan bakıyorumda çark ettin.Geçenlerde hayır diyenlere farklı yorumlar yapıyordun?????????
Hemişnli 4 yıl önce
Allah yolunu açık etsin sonuna kadar mehmet keleş
Erol 4 yıl önce
Keleşten kurtulamadık
Gümüşovalı 4 yıl önce
Keleş düzceye az bile yapıyo müstehaksiniz yüzde yetmişiniz.fındık 5 lira olsun inşAllah
Düzceli 4 yıl önce
Keleş başkanlıktan gitmeni dört gözle bekliyoruz git ki artık yollarımız yapılsın. Yoksa düzcede audi ye binicek yol kalmıcak
Şehnaz ertan 4 yıl önce
Mehmet keleş için evet dedim o yönetim varya yediden yetmişe hepsine hayır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın