banner851

banner614

KELEŞ’TEN ÇOK AĞIR CEVAP

CHP Düzce İl Başkanlığı Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Düzce’ye gelen CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, adalet yürüyüşü kortejinin konakladığı alana tezeğin Keleş tarafından döktürüldüğü iddiasına Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten cevap geldi. Özel’i kastederek kendisine sesleniyorum diyen Keleş, “İspat etmezsen dünyanın en ş..., ahlaksız adamısın” dedi.

banner619
Gündem 31.12.2017, 12:06 02.01.2018, 09:08
9292

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in dün CHP Düzce İl Başkanlığı Olağan Kongresi’nde Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i hedef alan sözleri Keleş ile arasında polemiğe neden oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde başlayan Adalet Yürüyüşü’nün Düzce kesiminde adalet kortejinin Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu’nda konakladığı sırada alana dökülen bir kamyon dolusu tezeğin alana dökülmesinden Keleş’i hedef alarak, “Döktüğü tezekte 10 yıl yatırsak yine layığını bulmamış olur.” sözü üzerine Keleş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ağır bir cevap verdi.

“İspat etmezsen dünyanın en ş…. adamısın”
“Ce Ha Pe'nin Genel Başkan Yardımcısı Özgür Efendi hızını alamamış, yetmemiş gene beni diline dolamış.” diyen Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer verdi:

“Bahse konu hadiseye sebep olanların kim oldukları yapılan araştırmalarda çok açık belli olmasına rağmen şahsımı suçlamış. Şimdi kendisine sesleniyorum. İspat etmezsen dünyanın en şerefsiz ahlaksız adamısın. Tabii ben sana bu sokma aklı veren kişiyi de çok iyi tanırım. Bence sen onun murdar bedenini gübrenin içine yatır, orada yetiştiği için hiç yadırgamaz yerini.”

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (39)
ahmet güer 4 yıl önce
adamsın BAŞKANIMMMM
Garip 4 yıl önce
Keleş senin kadar yalaka bi belediye başkanı daha yoktur Türkiye'de
Şahin 4 yıl önce
Keleş bi düş şu şehrin yakasından. Seni kimse ciddiye almıyor artık. Akrabalarını gez. Cezaevindeki damadını ziyaret et. Kendine hobiler edin
emre 4 yıl önce
herkes yediğinden ikram edermiş KELEŞ. Düzce de yolun ortasına b.k dökecekler senin haberin olmayacak. b.k dökenler gönül rızasıyla yaptım derse zaten ispat edemezler. haksızsam haksızsın deyin
Ekrem besir 4 yıl önce
Gelen gideni aratır keles-i duzce çok arar
FİKRET 4 yıl önce
O CEZAYI KIM ÖDEMİŞSE O YAPTIRMIŞTIR KESIN
Veysel Bağcı 4 yıl önce
Evet, simdi sira idda sahibinde, kişi iddasini ispat etmez ise MUFTERİDİR.
Düzceli 4 yıl önce
Doktugun kemreye yazik oldu baskan..bir findigin dibine dökulseydi yararli olurdu. Bunlar kemreyi bile hakketmiyorlar..kemre ise yariyor..bunlar hic bir ise yaramiyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın