banner851

banner614

KELEŞ’TEN İKİ MESAJ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle, ‘Yaşlılar Günü’nü kutladı ve ‘Yaşlılık hayatın çok özel bir dönemidir’ dedi. Keleş, 25 Eylül - 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajında da itfaiye teşkilatlarının haftasını kutladı.

banner846
Gündem 01.10.2015, 12:33
2341
KELEŞ’TEN İKİ MESAJ
banner844
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 1 Ekim Yaşlılar Günü için yayınladığı mesajında özetle şu görüşlere yer verdi “ Her insan için değişik anlam ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Her toplumun hafızası olmalıdır ve bazen bunu sağlayan toplumun yaşlılarıdır. Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimiz; örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimizdir. Onlar örfümüz, âdetimiz, geleneklerimiz ve hoş sohbetlerimizdir. Onlara verdiğimiz değerler ile geleceğimizi yeniden kuracağız. Yaşlılığı kabullenmek, hem erdem, hem de olgunluktur. İnsanlığı büyüten sevgidir. Unutmayalım ki sevgiye en çok muhtaç olanlar yaşlılarımızdır. Bizler yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgiyle genç kuşağa örnek olmayı başardığımız ölçüde yaşlandığımızda saygıyı hak edebileceğiz. Bu duygularla tüm büyüklerimizin “ 1 Ekim yaşlılar günü” nü kutluyor, minnet ve şükran duygularımızla, yaşam sevinçlerimizin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyorum’

İTFAİYECİLİK CESARET VE FEDAKARLIK İSTER
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 25 Eylül - 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası yayınladığı mesajında itfaiye teşkilatlarının haftasını kutladı. Keleş, mesajında “İtfaiyecilik cesaret ister. Fedakarlık ister. Personelimiz her türlü felaket ve acil durumda hayatlarını ortaya koyarak çalışıyor. Gece gündüz en zor şartlarda büyük bir fedakarlık örneği göstererek cesaretle görevini yerine getiren başta Düzce Belediyesi İtfaiye Teşkilatımız olmak üzere bütün itfaiye personellerinin haftalarını kutluyorum" sözlerini kaydetti.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (4)
Tuncay 6 yıl önce
baskan kapına gelenleri içeri almıyor Gönderin doyorsun Akif denen Capkin müdüründe oyle hangi yaşlılardan bahsediyorsun sen
tugrul 6 yıl önce
Baskanim sen dert etme yaslilari belediyeyi duzceyi sen audi longuna bin il il gez secimlerden sonrada audi long die kapina at arabasi grlirse sasirma:):)
düzce81 6 yıl önce
Belediyede işini yapsa çok şık olacakç
Tolga 6 yıl önce
İtfaiyecilik cesaret fedakarlık ister ya başkanlık ne ister