banner851

banner614

KENDİSİNİ NASIL TANIMLADI?

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kitabın Ortasından programının klasik haline gelen 'isim-yorum' bölümünde, Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş için "Hizmetleriyle hatırlamak, anmak isterim" derken, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'den 'Partimizin patronu', Milletvekili Fahri Çakır'dan ise 'Ağır ağabey' diye bahsetti. Kendisi hakkında görüş sorulduğunda ise "Çalışmaktan başka bir şey bilmiyorum." ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 07.03.2020, 15:14 08.03.2020, 12:39
2720
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir konuk olduğu Öncü TV'nin "Kitabın Ortasından" programında Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal tarafından kendisine yöneltilen isimler için şu yorumlarda bulundu:

Recep Tayyip Erdoğan: Dert ve gönül adamı.

Devlet Bahçeli: Devlet deyince Devlet geliyor aklıma.

Faruk Özlü: Çalışkan adam

Zülkif Dağlı: Klasik bürokratın çok dışında, Düzce’yi sahiplenen valimiz var.

Tuncay Şahin: Tuncay beyin projeleri var bizim de yakından takip ettiğimiz görüştüğümüz. Hatta inşallah daha büyük güzel bir haberi vereceğiz Düzce’ye gümrük müdürlüğü konusunu takip ediyoruz. O konuda olumlu bir adım attık. Yer gösterdiğimiz takdirde gümrük müdürlüğünü açabiliyoruz. Proje adamı.

Mehmet Keleş: Hizmetleriyle, hatırlamak anmak isterim.

Fahri Çakır: Ağır ağabey

Mustafa Keskin: Partimizin il başkanı, patronu

Dursun Ay: Emek adamı

Muhsin Yavuz: Çilimli’nin çehresini değiştirmeye çalışıyor

Ali Dilber: Çok zeki bir adam

Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar: Türkiye’de en genç rektörlerden biri, kadın rektörü olan ender illerden biriyiz. O anlamda Düzce’ye çok değer kattığını düşünüyorum

Ümit Yılmaz: Bizim hukukumuz milletvekilliğinden önceye dayanıyor, bu hukukumuzu korumaya gayret ediyoruz. Düzce için beraber elimizden ne geliyorsa yapmak istiyoruz.

Ömer Faruk Türkseven: Düzce’ye hizmetler etmeye çalışan özellikle bulunduğumuz kurum Düzce’nin en eski ve en büyük medya kuruluşu.

Sadullah Ünsal: Toplumun gören gözü olmanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Ayşe Keşir: Çalışmaktan başka bir şey bilmiyorum.

Yorumlar (8)
diğer iller uçar düzce ba 1 yıl önce
önünde fotoğraf çektireceğin, reklamı yapılcak, övünülecek bir tane projeni söyle ya da söyleyin
castro 1 yıl önce
sayın vekıl sız mankenlık ajansı acın nerde çalışıyorsunuz anlamadım sel oldu yoksun düzce için 1 kere mecliste konusmazsın vatandaşla bir araya gelmezsın anca gez dolaş baska iş yapma faruk beyle dolaş kameralara poz ver oyum haram olsun
fetty 1 yıl önce
bu güne kadar yapmış oldugu icraat ne varlıgı bile belli olmayan biri
Adam 1 yıl önce
Ayşe Keşir= Akçeli işlerin insanı
Aa 1 yıl önce
Seni bu millet nasıl hatırlıyor? Fındık önergesine ilkokul çocukları gibi omzunu bile kaldırarak hayır oyu kullanmıştın.
Yener yeter 1 yıl önce
Ayşe hanım bu konuda yatacak yeriniz yok aileyi mahvettiniz kadın kadın diye diye emlekette taş üstünde taş bırakmadınız İstanbul sözleşmesi genç evlilik lgbt hakları toplumsal cinsiyet eşitliği �şte bunlar sizin Rabbimin katında yakanızı bırakmayaca
Düzceli 1 yıl önce
Kendim kuruluşundan bu güne Ak partiliyim bir işim düştü vekil hanıma Ankarada öğrenci yurdunun değişikliğini yapmasını akrabası kendisine ve daha sonrada telefonda ben danışmanına söyledim ilgilenen olmadı yurttan gidenler oldu bizim vekil yapamadı.
adam 1 yıl önce
cok tehlıkelı ınce hesap ve planlar yapan derım sızın cıcn
19°
açık