banner851

banner614

KEŞİR GÜNDEM DIŞI SÖZ ALDI

banner619

Meclis’te gündem dışı söz alan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, CHP’li Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan sözlerine yönelik ‘muhalefetin de bir ahlakı vardır’ diyerek Tezcan’ın özür dilemesi gerektiğini ifade etti.

banner846
Gündem 01.11.2017, 10:42 01.11.2017, 17:43
2184
banner844
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, CHP’li Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan sözlerine yönelik TBMM Genel Kurulu’nda gündem dışı yerinde söz aldı. Keşir, “İhtilafın ve muhalefetin de bir ahlakı vardır. Anadolu'da ‘Kavgada bile söylenmez’ sözü bir erdemi ifade eder” dedi. Tezcan’ın Cumhurbaşkanına gönül ve destek veren Türk milletinden de derhâl özür dilemesi gerektiğini dile getirdi.

“Diktatör" söylemi Türkiye düşmanlarının ve FETÖ'nün söylemidir
‘Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsünün kullandığı ifade, sadece siyasi nezaketsizlikle de açıklanamaz’ diyen Keşir, “Unutmayalım ki 1960'ta Rahmetli Menderes, 1980 sonrası Rahmetli Özal için de Türkiye düşmanları ve içerideki iş birlikçileri aynı iftirayı atmışlardı. ‘Diktatör’ söylemi Türkiye düşmanlarının ve FETÖ'nün söylemidir, aynı zamanda bir nefret suçudur” şeklinde konuştu.
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözlerini sert dille eleştiren Keşir “Türkiye'de diktatör yoktur ama Türkiye düşmanları ve FETÖ'yle iş tutanlar vardır.” Diye konuştu.

Haber: Y. SEVER
 
Yorumlar (26)
my 4 yıl önce
inşAllah sizi birdaha seçmeyiz
Konuralp 4 yıl önce
Akaryakıt almış başını gitmiş maaşlar erimiş seçilmiş bld.başkanları hesap vermeden görevden alınmış düzcenin alt yapısı yetersiz bir sürü alavere dalevere gündeme bak
Tunc 4 yıl önce
Bu hanımefendi gündem dahilinde vatandaşa faydalı olmayacak polemiklere katılmak yerine Düzce adına halk adına faydalı olabilecek söylem veya icraatlarını görsek okusak çok daha iyi olacak, keza diğer vekiller içinde geçerli.
nsm 4 yıl önce
niye özür? kendisine oy vermedim diye beni terörist yapti diye mi?
Castro 4 yıl önce
Chpli milletvekilinin yaptığı ağır bir itham ama bir kerede şu düzce için söz alıp yaptıklarınızı yapacaklarınız için ödenek isteyin küçük sanayi site yollarını bir gelinde görün
Okudum 4 yıl önce
Yorumlara bakınca artık vatandaş aptal değil herkes aynı konuda eleştri yapmış.
Millet haklı
DÜZCELİ 4 yıl önce
MEMLEKET BİTTİ BİTMEDİ HALA SEN BEN. YOK DİKTATÖR DEMİŞ DE NE DEMİŞ SEN DÜZCE İÇİN BİR ŞEY İSTEDİN Mİ DÜZCENİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİN Mİ
DOĞRU YA SENİ KİM SIRAYA KOYDUYSA SENİN DERDİN ONU SAVUNMAK. VATANDAŞ SÜRÜNMEYE DEVAM.
Düzce 81 4 yıl önce
ne farkeder bu millet hep 50 tl'lik yakıt alıyo..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın