banner851

banner614

KEŞİR: NİNELERİMİZ İÇİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

CHP’li Edremit Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin düzenlediği etkinlikte Türk kadınına zincir vurulmaya çalışıldı. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, ‘Türk kadınına işgalciler bile zincir vuramadı’ diyerek çirkin tiyatronun takipçisi olacaklarını söyledi.

banner619
Gündem 10.09.2021, 19:00 11.09.2021, 14:17
1589

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Balıkesir Edremit'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde skandal bir gösteriyle büyük bir skandala imza attı. Gösteride beyaz elbiseli bir kadın üzeri siyah çarşafla kapatılarak zincirle bağlandı.

TEPKİ ÇEKEN ÇİRKİN OYUN

Skandal mizansen toplumun her kesiminden büyük tepki çekti. CHP'li Edremit Belediye Başkanı ise çirkinliği aklama çabasına girişti. Balıkesir Valiliği, Edremit'te Türk kadınının zincire vurulduğu skandal gösteri ile ilgili soruşturma başlattı.

KEŞİR: TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, oynanmaya kalkılan tiyatroya tepki gösterdi. Keşir, Kurtuluş Savaşı yıllarında epheye mermi ve yiyecek taşıyan kadınları paylaştı.

Türk kadınına işgalcilerin bile zincir vuramadığını vurgulayarak İstiklal Marşı’ndan alıntı yapan Keşir, “Türk Kadınına işgalciler dahi zincir vuramadı… AMA CHP’li Edremit Belediyesi organizasyonuyla, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Edremit şb. maalesef Türk Kadınına zincir vurmaya kalktı.“Hangi çılgın bana zincir vuracakmış ŞAŞARIM” Ninelerimiz adına takipçisi olacağız.” diyerek AK Parti Kadın Kolları olarak olayın takipçisi olacaklarını vurguladı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (12)
Vatandas 2 hafta önce
Sayın keşir sen önce ensar vakfında tecavüze uğrayan çocukların takipcisi ol düşün artık chp nin yakasından bu seçimde burdan ekmek çikmaz size artık
Çaycı 2 hafta önce
Susun ve çayınızı için. Kafanıza çay atayım mı ister misiniz ? Keyif çayı içelim akpliler olarak.
CHP diktası 2 hafta önce
Tabi canım CHP yi kimse eleştiremez, sorgulanamaz. Kim bunu yaparsa anında partiden kovulur.
81 düzce 2 hafta önce
Bildiğimiz cehape işte. niye şaşırıyorsunuz ki.
YAVUZ0881 2 hafta önce
Ayşe keşir seni düzceli tanıyor düzceli cumhuriyetçi lâik bir toplum senin gibi zavallı ahmak bir zihniyeti desteklemiyor gelmekte olan yaklaşıyor oda seçim son oyunlarınızında oynayın bu millete nasıl hesap vereceksin sen onu düşünki yumurta deliğe geldikten sonra iki kelimeyi bir araya getiremezsin zavallı
Hanzala akabeli 2 hafta önce
Ayşe hanım çarşafa bürünerek en güzel tepkiyi vermeli yok öyle kuru sıkı palavradan hamaset
ysf 2 hafta önce
önümüzdeki belediye seçimlerinde bağimsiz başkan çikarticaz inşAllah
Halk 2 hafta önce
Sayenizde ülke bu duruma doğru gidiyor.o zamn turbann uzerine gözluk elinde araba anahtarlk suratta 2 kilo boya olmayacak..2 kilo burma poşet gibi 3 kuman ve adin olmayacak..ahirdakibinek senden daha değerli oglunbbile seni doverken kimse sesini cikartmayacak.. biri talibanla ayni kafadaydi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın