banner851

banner614

KESKİN BAKAN'DAN SÖZ ALDI

banner619

Ankara'ya giden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret etti. Düzce'nin sağlık alanında yaşadığı sıkıntıları Bakan Koca'ya aktaran Keskin, sorunların en kısa sürede çözüleceğinin sözünü aldı.

banner846
Gündem 12.07.2019, 14:59 12.07.2019, 18:24
1126
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ankara'da bir dizi ziyaret ve temaslar gerçekleştirdi. Düzce'nin ihtiyaçları doğrultusunda ilgili bakanlıkların kapısını çalan İl Başkanı Keskin, sorunların çözümü ve projelerin kısa sürede hayata geçirilmesi için girişimlerde bulundu.Keskin, Ankara programı kapsamında Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya geldi, Düzce’nin sağlık sorunları, doktor ihtiyaçları ile alakalı istişarelerde bulunan İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanı Koca'dan sorunların en kısa sürede çözüleceğinin sözünü aldı.Ziyaret ilişkin bilgi veren AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Bakan Dr. Fahrettin Koca’nın Düzce’nin sorunları ile yakından ilgilendiğini belirterek, kendisine teşekkürlerini iletti. Ziyaret sırasında Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'e eşlik etti.
HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (6)
Adam 2 yıl önce
Bütün müdürlükleri makamları İptal edin. Bence Boşuna maaş alıyorlar Baksana il başkanı il hükümdarı gibi.il sağlık müdürü ne iş yapıyor.
Düzceli.. 2 yıl önce
Genseru ile önergeyi karıştıran vekillerimiz vardı, ben muhalefet miyim ki önerge vereyim diyordu..Bir diğer vekilimiz de biz bakanlarla görüşüyoruz, mecliste konuşmanın gereği yok diyordu.. İl başkanıda bakanla görüşmüş, sağlıkta ki sorunlar giderilecekmış.. İnşAllah..
Hayret 2 yıl önce
İl başkanınızı sonunda görebildik nerelerdeydi şimdiye kadar
adam 2 yıl önce
sayın başkan....sana tuzak büyük.ilsağlığı gelin görün.yine sizi satan memursen ve fetö kırıntıları var..sizin sözünüz burda geçmiyoki orda geçsin
Fatih Yıldırım 2 yıl önce
Bir il başkanı devletin bakanından nasıl söz alabilir! Arz eder ricada bulunur. Nasıl bir haberciliktir bu?
aaa 2 yıl önce
Gidecek bi bakandan söz alsa ne yapacak..
17°
kapalı