banner851

banner614

KESKİN BAŞKANLARLA KRİTİK YAPTI

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in “Teşkilat belediyeye sahip çıkmıyor” diyerek eleştirdiği AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, bugün tüm ilçe ve belde başkanlarını topladı. Düzce’deki gidişata dair durum değerlendirmesinin yapıldığı bu sürpriz toplantıda Keskin, her şeyin Ankara’da görüldüğünü söyledi.

banner619
Gündem 06.12.2016, 14:27 07.12.2016, 14:31
1940
KESKİN BAŞKANLARLA KRİTİK YAPTI

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin arasında uzun süredir esen soğuk rüzgarları ayyuka çıkartan açıklama dün Keleş’ten geldi. "Mehmet Keleş'ten dolayı işler takdir görmüyorsa bunun siyasi mesuliyeti yarın bu teşkilatla bir şekilde ölçülecektir." diyerek adeta il teşkilatına meydan okuyan Başkan Keleş’in açıklamalarından sonra gözlerin çevrildiği AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, bugün teşkilat başkanlarını topladı. Sıcağı sıcağına durum değerlendirmesi yapılan toplantıda İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce ilçe ve belde başkanları ile istişarelerde bulundu. Belediye ile teşkilatı arasındaki krizin gün yüzüne çıkması sonrasında parti içi işleyiş hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıya il başkan yardımcıları da katıldı.

Bazı hataları ve aksaklıklar olabilir ama…”

İl Başkanı Hikmet Keskin, toplantıda yaptığı konuşmada, yaklaşık 2 senedir uyum ve birliktelik içinde çalışma yürüttüklerini belirterek, “Sizlerle kader birliği yaparak Düzce’mizde ve ülkemizde AK Parti’mizi en üst noktalara çekmek için çalışıyoruz. Sizlerin gayreti ve azmi beni ve Genel Merkezimizi memnun ediyor. Hepimizin bazı hataları olabilir, yaptıklarımızda aksaklıklar olabilir ama gösterdiğimiz gayret Ankara’da görülüyor.” sözleri mesaj niteliğindeydi.

Referandum çalışmaları başlıyor

Ayrıca bundan sonra yeni anayasa ve referandum için çalışmalara başlayacaklarını kaydeden Keskin, “Milletimize yeni anayasanın neden ihtiyaç olduğunu anlatacağız. Ben eminim ki ülkemizin daha refah ve müreffeh olması için referandumdan da önemli ölçüde ‘evet’ oyu çıkacaktır. Bu da sizlerin gayretleri ile olacaktır.” diye konuştu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, daha sonra gündem hakkında konuştuktan sonra ilçe ve belde başkanlarının soru ve isteklerini dinledi.

banner844
Yorumlar (25)
Yakışmıyor 5 yıl önce
Düzce'nin AK partiye teveccühü yıllardır ortada. Ancak bu teveccühe yakışmayan belediye başkanı ve meclis üyeleridir. Bu isimleri Düzce halkına dayatmakla Düzceye büyük kötülük yapıldı. Her şey kabak gibi ortadadır, şehrin durumu, şehrin geldiği nokta ve istisnasız tüm Düzceli vatandaşların isyanı da ortadadır. Son yerel seçimlerde görev yapan il yönetimi ve vekiller Düzceyi bu sarmalın içine itmişlerdir. Zaman artık açılan yaraları tedavi etme hizmet etmeyen, çalışmayan, her gün rezil haberlerini duyduğumuz sözde seçilmişleri oyun dışı bırakma zamanıdır. Bu tabloda uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan sözde Düzce vekili fevai'nin de o günün il yönetimi ile birlikte rolü ve vebali çoktur. Düzce'nin artık içi boş niteliksiz, eğitimsiz siyasilerden kurtulması şarttır. Özlü vekil gibi, artık donanımlı, nitelikli, ağzından çıkanı kulağı duyan, ahlaklı dürüst siyasetçilere ihtiyaç vardır.
destek tam destek 5 yıl önce
Sayın keskin sonuna kadar arkandayız lakın düzce halkının yanında yer alırsan. düzceli seni bağrına da basar lakin düzce halkının yanında olursan.halkın sesine kulak ver görüyoruz işte sayın keleş hakkında cıkan haberleri..birşeyler yapmalısın elini tasın altına koymalısın. ak partiyi lekeliyor bu insanlar. Başkanlık geldiğinde türkiyenin başına hepinizi temizleyecek zaten RECEP TAYYİP ERDOĞAN sende onlarla birlikte hiç olmak istemiyorsan halkın sesine kulak ver ve çalış...gönderin bu adamı partiden artık görüyoruz işte kimse istemiyor
Süper vekil fevai nerede 5 yıl önce
Bu günkü tablonun müthiş mimarlarından, Belarus uzmanı , siyaset guru'su Fevai efendi nerelerde.
Hikmet 5 yıl önce
Seni olup bitene seyirci kalmandan dolayı zaman zaman eleştirmiştim. Siyaseten sorumluluğuna sık sık atıfta bulunmuştum. Şunu bilmelisin ki keleş'le ilgili duruşunda Düzce halkının partili partisiz ezici çoğunluğu senin ve yönetiminin yanında. Tüm seçimlerde ezici fark ile önde çıkan bu şehir, bu şehrin insanları bu başkanı ve meclisini asla hak etmiyor.Beklenti siyasetinden kurtul doğruya doğru, yanlışa yanlış de.Senden vatandaşın beklentisi budur. Halka hizmet götürmeyen seçilmişleri tasfiye etmek halkın işidir ancak beklemek Düzceye çok şey kaybettirir.
AKSAKALLI 5 yıl önce
Hikmet Başkanıma sormak istiyorum.Güzide ilçemiz Yığılcamıza ne zaman İlçe Başkanı ataması veya seçimi olacak merak ediyoruz.30 Mart 2014 yılından beri İlçe Başkanımız yok.Herşeyi Belediye Başkanımız yapmak zorunda kalıyor.Kendisi çok yoruluyor.Bilgilerinize arz ederiz.
dzcli 5 yıl önce
keskinde fevainin ucuz kahramanlığını yapıyo keskin senin niyetini herkez biliyo senin niyetin belediye başkalığı o yüzden başkan keleş ile uğraşıyon ama unutmaki o iş sana bikaç beden büyk gelir sen daha dünkü çocuksun
Tablo 5 yıl önce
Düzce'nin bugünkü siyasi tablosunda, özellikle belediye boyutunda günahı en çok olan adamlardan biri fevai'dir. Bakın ortalıkta hiç gözüküyor mu. Arkadaş sanki Düzce vekili değilde Kayseri vekili. Ne güzel değil mi suya sabuna dokunmadan sorumluluk almadan bedavadan sessiz ve derinmillet vekili.
metin 5 yıl önce
sn Hikmet keskin tebrik ediyorum keleşin seviyesine düşmüyor.ANKARA duy sesisimizi keleşin fişini çek yüzde 90 oyu kap
halkk 5 yıl önce
Sayın keskin senin ne başarının var bakinimizi sen mi bakan yaptın adamın kendi başarısıdır il başkanlığı kesmedi mı yandaşlarına beraber bi film içindesiniz o film tutmaz işini yap
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın