banner851

banner614

KESKİN: CHP İÇİN UTANÇ!

banner619

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, CHP'li Bülent Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ‘Faşist diktatör’ söyleminin kabul edilemez olduğunu belirterek, “Bu nefret ve kin söylemleri ana muhalefet partisi için utanç duyulması gereken bir olgudur.” ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 02.11.2017, 14:50 02.11.2017, 16:58
1050
banner844

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Faşist diktatör’ diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’a bir tepki de AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’den geldi.

“Toplumun içine nifak tohumları saçtı”
Keskin, söz konusu söylemin demokrasi ile yönetilen hiçbir ülkede kabul edilemeyeceğini kaydetti. CHP’li Tezcan’ın açıkça toplumun içine nifak tohumları saçtığını savunan Keskin, “Demokrasinden dem vuran partilerin nefret söylemleriyle muhalefet etmeleri ne demokrasiyle ne de ifade özgürlüğü ile bağdaşmaktadır. Bu nefret ve kin söylemleri ana muhalefet partisi için utanç duyulması gereken bir olgudur. Bu türden söylemlerin ve çıkışların ana muhalefet partisine de zarar verdiğini görmek gerektiğini düşünüyorum. Hele ki bu zatın CHP’nin sözcüsü olması da içinde bulundukları vahametin bir göstergesidir. Ülkemizin zor ve meşakkatli dönemlerinde tüm toplumun bir ve birlik içinde hareket ederek üzerimize oynanan oyunları bertaraf etmesi gerekirken ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı dilin kimseye faydası olmayacaktır. Provokatif ve seviyenin en aşağılara çekilmesinin milletin nazarında bir karşılığı tarihte de olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır. Dolayısıyla beraberliğin en üst düzeyde olması gereken bu dönemlerde tüm siyasi partilerin ölçülü, seviyeli ve nefret dilinden uzak bir siyaset anlayışı ile hareket etmelerini rica ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

“Diktatör görmek istiyorsa kendi tarihlerine bakmalarını öneriyorum”
CHP’li Bülent Tezcan’a da seslenen Keskin, şunları kaydetti: “Son olarak şunu söylemekte fayda görüyorum. Diktatör görmek istiyorsa kendi tarihlerine bakmalarını öneriyorum. CHP’li Tezcan’ın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Türk milletinden özür dilemesini bekliyorum.”  

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (21)
nsm 4 yıl önce
tarihimize baktik. para kasasi yok, para sayma makineleri yok, sifirlama yok, ayakkabi kutulari yok, gecilmeyen köprüye para yok, teröristle pazarlik yok, hep kandirilma yok, darbe yapanlari hazirlama yok. daha yazayim mi?
Doğrucu köylü 4 yıl önce
Kişi kendini bilmezse ona allame gelse bişi anlatamaz kin nefrek vatandaşıyla kavga edeni türk milleti sizin devrinizde gördü eyyy keskin sen şu trenvaya bin ordan hiç inme oyalan nasılsa napsan başkansın ya keyfine bak bizimde asabımız zıp
Vatandaş 4 yıl önce
Siz önce yapmış olduğunuz binaların iskanlarını alın,vatandaşı mağdur etmeyin.
Demir al 4 yıl önce
Balıkesir Belediye Başkanı ne dedi.Ailemle tehdit edildim ne demek Sn Keskin.Senınde gitmen yakın fazla da konuşma istersen.
Dayı 4 yıl önce
Giderse seni baskan yaparız evladım.
Aziz MEHTERCİ 4 yıl önce
sizin siyasette son günleriniz yaklaşıyor. Düzce ye faydası olmayanların chp ye saldırarak siyaset yapması komik. FETÖ YE NE İSTEDİLERSE VERMEDİNİZ Mİ?
Üniversite öğrencisinden 4 yıl önce
Düzce’de 4. yılım. 4 yıldır şu hikmet keskin’i bir türlü ciddiye alamıyorum. Sadece boş gündem oluşturmak için arada çıkıyor birilerine sataşıyor iki fotoğraf atıyor ohh tamam koltuğun keyfine bakmaya devam ondan sonra.
Öğrenci 4 yıl önce
Ya sanki seni insanlar ciddiye alıyor. Kimsin sen senin ciddiyetin lazım değil zaten. Siz yokmusunuz cehape zihniyetli. 4 yıl okudun ama terbiye alamadın.
Vatandas 4 yıl önce
Chp hiç bir zaman sizin gibi vatan haini cemaatle iş birliği yapmadı kendini fazla yorma bir bakmışın keleş gibi kapı dışındasın
Vatandaş 4 yıl önce
Mazot 5 ₺
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın