banner851

banner614

KESKİN, MHP’NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

MHP İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nın bu kez Ankara Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’na itiraz ettiği belirtildi. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu itirazın reddedilmesinin ardından yaptığı yazılı açıklamada, ortalığı karıştırmak isteyenler olduğunu belirterek, “Vekilimizin üzerinden elinizi çekin. Biz bu seçimleri, pilavla kuru ekmekle kazandık” ifadesini kullandı.

banner619
Gündem 04.07.2018, 16:51 05.07.2018, 09:21
5150

24 Haziran Seçimleri’nin ardından Düzce’de yaşanan itiraz sürecinin yankıları sürüyor. AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nın İl Seçim Kurulu’na geçersiz oyların yeniden sayılmasına yönelik yapılan itirazları neticesinde Merkez İlçe, Gölyaka ve Yığılca’daki oylar yeniden sayılmış ancak durum değişmemişti. Ardından AK Parti Kaynaşlı, Çilimli, Gümüşova, Cumayeri ve Akçakoca’nın oylarının yeniden sayılması için de talepte bulunmuş ancak bu itirazı reddedilmişti.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı bu kez itiraz talebini bu kez Ankara’ya iletti. Yüksek Seçim Kurulu’na oyların yeniden sayılması talebinin reddedilmesinin ardından Cumhur İttifakı olan MHP’nin Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’ndan tepki geldi.

“Biz bu seçimleri pilavla, kuru ekmekle kazandık”
Caboğlu yaptığı açıklamada, “Düzce’de seçimler sonuçlandı. Milletvekilleri Düzce’de Cumhur İttifakı içinde kaldı. AK Parti 2, MHP 1 vekil aldı. Ancak AK Parti cephesi hala MHP’nin vekil çıkarmasına tahammül edemiyor. Parti içerisinde ittifaka zarar vermek isteyenlerin olduğu anlaşılıyor. Artık ortalığı karıştırmak ile uğraşmayın. Sizleri kanuni hakkınızı kullandınız ve sayımlar yenilenmedi. Artık aklınızı başınıza alın. MHP’nin vekili Ümit Yılmaz’ın üzerinden ellerinizi çekin. Bizler bu seçimleri pilavla, kuru ekmekle kazandık, halkın güveni ile kazandık. Seçim sonuçları kesinleşti. Düzce’nin milletvekili Ümit Yılmaz’dır” ifadesinde bulundu.Haber: Ö.YILMAZ


 
Yorumlar (52)
esnaf 3 yıl önce
aranıza nifak girsinde akp görsün günün soda içsinler benden
Akpli 3 yıl önce
Akparti Düzce il Teşkilatı bunu haketti dönüp bi kendilerine baksınlar MHP'Lİ vekilimize hayırlı olsun...
Aydın 3 yıl önce
Düzce,de 4.000,oy iptal edildi bu oyların çoğunluğu Ak parti ve İyi partiye mühür basılarak iptal olmuş.Yani Ampül,e basıyorum diye iyi parti ambulemi benzediğinden iyi partiye verillmiş fark edilince iki mühür basmış .
Mhp 3 yıl önce
Yerel secimler de mhp insAllah akp reis harici avcunu yalar
sezai duman 3 yıl önce
Akp il yönetimi başarısızlığınızı kabullenin boşuna çırpınmayın
sezai duman 3 yıl önce
mhp il yönetimi bu kadar abartmaya gerek yok seçim bitti önümüze bakalım
Dizceli mhp 3 yıl önce
Birertane soda alalim cok zorlandilar hazm edemiyolar naptiniz duzce icin Allah askina bide duzceli bakanimiz var evet akp dusecek duzcede bunun sorumlulari akp li vekilerdir
Hasat zamanı 3 yıl önce
Akpli vekiller ektiğini biçmiştir yerel seçimlerde bu gidişle daha başka sürprizlerde olucak devam etsinler böyle.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın