banner851

banner955

KESKİN’DEN ‘DUYARLILIK’ ÇAĞRISI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 5 Haziran Dünya Çevre Günü ile ilgili yayımladığı mesajda, çevre sorunları ve küresel ısınmaya dikkat çekti. Keskin, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için tüm vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

Gündem 06.06.2020, 18:00 06.06.2020, 17:11
1480
KESKİN’DEN ‘DUYARLILIK’ ÇAĞRISI
banner1032

5 Haziran Dünya Çevre günü, tüm ülkede olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinliklerle dün kutlandı. AK Parti Düzce Milletvekili Mustafa Keskin’de 5 Haziran Dünya Çevre Günü ile ilgili mesaj yayımladı. Keskin mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Günümüzde küresel ısınma, kuraklık, susuzluk, çölleşme, biyolojik çeşitliliğin azalması ve bazı canlı türlerinin yok olması gibi ciddi çevre sorunları, tüm dünyanın müşterek meselesidir. Dünyamız bugün, küresel ısınma, kuraklık, susuzluk, çölleşme, biyolojik çeşitliliğin azalması ve bazı canlı türlerinin yok olması gibi ciddi çevre felaketleriyle mücadele etmektedir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir ve yeşil bir dünya bırakılabilmesi, küresel çevre sorunlarının çözüme kavuşturulmasıyla mümkündür. Dünya Çevre Günü’nün çevre sorunları konusundaki toplumsal farkındalığın artmasına katkı sağlaması bu anlamda çok önem arz etmektedir. Bu anlamda temenni ediyor ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya çağırıyorum.”

banner844
Yorumlar (1)
Hasan D. 2 yıl önce
SENDE TABANA CEVAP VERMIYORSUN.ÖBÜR KESKİN ONDAN GITTI SENDE GIDERSIN.!
25
orta şiddetli yağmur