banner851

banner614

KESKİN’DEN TAZİYE MESAJI

Zeytin Dalı Harekatı’nda Gülbaba Köyü’nün Güneydoğusunda terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın şehit olmasının ardından AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin taziye mesajı yayımladı.

banner619
Gündem 23.01.2018, 11:53 23.01.2018, 17:18
765

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin sınır güvenliğimizi korumak amacıyla Afrin’e yönelik başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı'nda 1 askerimiz şehit düşmesinin ardından AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’den taziye mesajı geldi.

“Vatana aşık bir milleti korkutamazsınız”
Keskin yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Zeytin Dalı Harekâtı kapsamındaki ilk şehidimiz Astsubay Üst Çavuş Musa Özalkan'a Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı dilerim. İslam'ın son sancaktarı olan bu ülke için bu devlet için hepimiz bin ölür bin doğarız. Afrin şehidimiz Musa Özalkan, Bayrağa, Vatan’a, İslam’a hizmet etti ve aşkına, Rabbi’ne kavuştu. Şahadeti arzulayan bir milleti yenemezsiniz. ‘Biz aşkı, vatan için canını verenlerden öğrendik!’ diyen bir milletin evlatlarını hiçbir zaman yıldıramaz, korkutamazsınız.

Sınırlarımızda yuvalanmaya çalışan dış destekli terör örgütlerinin varlıklarına son vermek ve ülkemizde ve sınır dışımızdaki tehditlerin sona ermesi için haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dilerim.”

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (8)
nsm 4 yıl önce
millet vatana asik diye, birilerinin bop esbaskani olmasi ve onun 'beceri' si sayesinde mehmetcigin suriye batakliginda sehit olmasi mi lazimdi? göndersenize kendi evlatlarinizi oaraya? kefencileriniz nerde? okculariniz ne yapiyor su an?
Muzaffer eyle ya "RAB 4 yıl önce
Allah buyurdu: Seni kardeşinle destekleyeceğiz ve size öyle bir kudret vereceğiz ki, âyetlerimiz (mucize yardımlarımız) sayesinde onlar size erişemiyecekler. Siz ve size tâbi olanlar üstün geleceksiniz.)ALLAHU EKBER
Mücahit 4 yıl önce
Birlik beraberlik duygusu ile şehadet için cepheden cepheye koşan mehmetçiğimizi muzaffer eyle ya RAB.bu saate kadar neden bu işler başarıya ulaşmamış ortaya çıktı.fetöcülere fırsat verme ALLAHIM.hainlerin hesaplarını başlarına çevir.amin
Hissetmek önemli 4 yıl önce
Vatan aşkı ile yanan mü'min bunu iman dolu göğsünde hisseder.yüce türk milleti neler gördü.bu harekatta fetö olmadığı için başarı oranı yüzde yüz.aramızdaki kripto fetöcüler fırsat bulsalar silahı hemen bizim askerimize,milletimize çevirirler ALLAH muhafaza
Akıl 4 yıl önce
PKK YPG KCK hepsi batının oradaki eli, Ülkemiz tabii ki çok güçlü fakat Ak Partinin yaptığı onlarca dış politika hataları, zamanında feto pisliğini koruyup kollaması,ülkenin kaynaklarının lüks ve israf uğruna çar çur edilmesi bizi bıktırdı.
düzce 81 4 yıl önce
şimdi sana sorsalar amerika yamı gitmek istersin afrine mi diye eminim amerika dersin
Şehidimize rahmet 4 yıl önce
Önce şehidimize Allah rahmet eylesin. Vatanı için herkeste şehit olabilme sevdası olmalı. Ama lafta değil, Askere giderek, Parayı yatırarak, çürük raporu alarak değil.
Esnaf 4 yıl önce
Düzceyi soyan çıkarları doğrultusunda koltuk aşkı için yalan söyleyen halkına hizmet etmeyip kendi cebini doldurup gitme planı yapanıda biz unutmayacağız